Podłoga dębowa - dlaczego warto ją wybrać?

Karolina Mucha
01.09.2017 17:00
Drewniana podłoga to niewątpliwie najlepszy wybór. Dzięki uniwersalności i naturalnemu pięknu pasuje do wnętrz zarówno minimalistycznych, nowoczesnych, jak i rustykalnych. Sprawdzi się doskonale w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu. Dowiedzcie się, dlaczego warto wybrać podłogę dębową!

Podłoga dębowa - dlaczego warto ją wybrać?
Fot. dlh

Wybór materiału, z jakiego będzie wykonana podłoga, powinien być przemyślany, ponieważ jej wymiana z pewnością nie będzie często przeprowadzana. Łatwiej nadać wnętrzu nowy charakter zmieniając kolor ścian czy wprowadzając nowe dodatki.

Wybierając drewnianą podłogę powinniśmy zwrócić uwagę na trwałość materiału, komfort użytkowania, łatwość w utrzymaniu czystości oraz kwestie estetyczne, ponieważ podłoga staje się elementem dekoracyjnym mieszkania.

Dąb jest idealnym materiałem podłogowym. Kojarzy nam się ze szlachetnością, a jego cechy mówią same za siebie. Parkiet dębowy charakteryzuje się długowiecznością, szybciej zmienimy go, ponieważ nam się znudzi, niż się zniszczy. Jego ogromną zaletą jest także solidność i prestiż. Dębowa podłoga doda wnętrzu charakteru, powagi i elegancji. Ponadto ociepla wygląd pomieszczenia i bardzo łatwo połączyć ją praktycznie z większością stylów aranżacyjnych.

Jeśli marzysz o pięknym i eleganckim parkiecie, serdecznie polecamy podłogę dębową. Poniżej znajdziecie wybrane przez redakcję modele!

Zobacz także
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Paulina Karp

    0

    bo jets super :) u mnie z artcore lezy deska ale jestem z niej bardzo zadowolona, deska bardzo ładnie się zachowuje i potrafi wpasowac się do wielu aranżacji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX