Kosze z bambusa, trawy morskiej, metalu i hiacyntu - praktyczne dodatki do każdego mieszkania

Karolina Mucha
08.09.2017 11:00
Są lekkie, przewiewne, świetnie zastąpią pudełka, dzięki nim najdrobniejsze przedmioty w mieszkaniu będą miały swoje miejsce, kosmetyki będą uporządkowane, a łazienka przytulna. Co to takiego? Kosze! Wykonane z bambusa, trawy morskiej, hiacyntu wodnego, metalu - znajdziecie ich mnóstwo!

Kosze z bambusa, trawy morskiej, metalu i hiacyntu - praktyczne dodatki do każdego mieszkania
Fot. Homebook, kolaż ładnydom

Kosze wykonywane są z przeróżnych materiałów. Pasują nawet do najbardziej nowoczesnych wnętrz. Lekkie konstrukcje sprawią, że dodadzą wnętrzu przytulności i doskonale zaprezentują się zarówno w pokoju, łazience, jak i garderobie.

Kosze metalowe odnajdą się jako pojemniki na gazety w domowym gabinecie oraz biurze. Modele mniejszych rozmiarów posłużą jako kubki na długopisy i ołówki. W koszach z bambusa można przechowywać klucze, kosmetyki do makijażu, sztućce czy pieczywo.

Modele z trawy morskiej świetnie sprawdzą się w roli donic na kwiaty - zarówno w mieszkaniu, jak i na balkonie czy tarasie. Z kolei kosze z hiacyntu wodnego doskonale posłużą jako kosze na pranie lub do przechowywania cięższych przedmiotów. Hiacynt jest materiałem bardzo wytrzymałym.

Poniżej znajdziecie propozycje koszy z wyżej opisanych materiałów. Wiemy, gdzie je kupić!

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX