Robot sprzątający nie musi być drogi. Ceny odkurzaczy zaczynają się od 230 zł

WG
19.09.2017 16:45
Jeśli wydaje wam się, że robot sprzątający to gadżet zarezerwowany tylko dla najbogatszych - jesteście w błędzie. Automatyczne odkurzacze można kupić już za nieco ponad 200 zł.

irobot roomba
Fot. irobot

Za roboty znanych marek często musimy zapłacić kilka tysięcy złotych. Owszem, prawdopodobnie są cichsze, dokładniejsze i często pracują dłużej po jednym ładowaniu baterii. Nawet tanie odkurzacze mają czujniki, dzięki którym bez problemu omijają przeszkody. Przygotowaliśmy dla was przegląd robotów sprzątających dostępnych w polskich sklepach.

Zapisz

Zobacz także
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • jesusbuiltmyvolkswagen

  Oceniono 32 razy 28

  Gdzie ten przegląd? Ja tu widzę tylko kwerendę z "zaprzyjaźnionego" e-sklepu.

 • Oceniono 13 razy 7

  Szkoda że nie jest polecany Xiaomi. Za granicą około 1000PLN w Polsce ~1400. Najlepszy robot na rynku. W testach bije najdroższą roombę, i jako jedyny skanuje mieszkanie i zna jego bieżący rozkład. Korzystałem z chińczyka za 300PLN i dawał radę, ale na odkurzanie potrzebował godzinę i było jako-tako. Xiaomi potrzebuje 24minuty i nie ma się do czego przyczepić.

 • Oceniono 10 razy 2

  polecam zainteresować się Xiaomi Mi Robot, albo którymś z wyższych model iLife, za nie duże pieniądze świetne odkurzacze, tutaj porównanie: chinaprices.pl/chuwi-ilife-robot-vacuum-porownanie-parametrow/

 • pshemo255

  Oceniono 8 razy 2

  Tylko że te tanie roboty-odkurzacze nie sprzątną za dobrze. Obejrzyjcie jakikolwiek test tych "cudów" poniżej tysiąca

 • barbarka654

  Oceniono 3 razy 1

  Ja teraz używam Electrolux Pure i9 i myślę, że zasługuje na znalezienie się w tym zestawieniu, może do najtańszych nie należy, ale uważam, że na niektórych rzeczach nie powinno się oszczędzać.

 • Oceniono 3 razy 1

  Ja mam tego Mamibota co jest w zestawieniu. Naprawdę fajny sprzęt. Jakiś mega drogi nie był, a działa super. Jedno ładowanie starcza na dość długo, no i co najważniejsze jest naprawdę dokładny.

 • wirtualnyzbylut

  Oceniono 5 razy 1

  Problem polega na tym, że jeśli nie kupimy Roomby (irobot) jesteśmy de facto pozbawieni dostępu do części eksploatacyjnych.
  Co z tego że odkurzaczorobot kosztuje np. 500 czy 600 zł jak nie kupisz do niego szczotek zamiennych ?
  Ja w mojej 3-letnie roombie wymieniałem już główne szczotki (2x) i kilka razy (bliżej 10) szczotkę poziomą (nagarniającą).

 • Nicole Pikulska

  0

  posiadam w domu robota od Mami bot i jestem zadowolona ,ale żaden robot nie działa na zasadzie mega brudne mieszkanie a robot za nas całe wysprząta.Ja sprzątam raz na dwa tygodnie mieszkanie na błysk i puszczę robota co drugi dzień i mieszkanie na dłużej zostaje świeże i czyste. Zbiera kurz i małe paprochy, a nawet sierść. Co do cen, to trochę przesada jest 4000 za robota

 • katejot666

  0

  Żaden robot, tylko prosty żółw cybernetyczny, wymyślony prawie sto lat temu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX