19.09.2017 16:45
Robot sprzątający irobot

Robot sprzątający irobot (Fot. irobot.pl)

Robot sprzątający nie musi być drogi. Ceny odkurzaczy zaczynają się od 230 zł

Jeśli wydaje wam się, że robot sprzątający to gadżet zarezerwowany tylko dla najbogatszych - jesteście w błędzie. Automatyczne odkurzacze można kupić już za nieco ponad 200 zł.

irobot roomba
Fot. irobot

Za roboty znanych marek często musimy zapłacić kilka tysięcy złotych. Owszem, prawdopodobnie są cichsze, dokładniejsze i często pracują dłużej po jednym ładowaniu baterii. Nawet tanie odkurzacze mają czujniki, dzięki którym bez problemu omijają przeszkody. Przygotowaliśmy dla was przegląd robotów sprzątających dostępnych w polskich sklepach.

Zapisz

Zobacz także
Komentarze (12)
Zaloguj się
 • jesusbuiltmyvolkswagen

  Oceniono 12 razy 12

  Gdzie ten przegląd? Ja tu widzę tylko kwerendę z "zaprzyjaźnionego" e-sklepu.

 • pshemo255

  Oceniono 5 razy 3

  Tylko że te tanie roboty-odkurzacze nie sprzątną za dobrze. Obejrzyjcie jakikolwiek test tych "cudów" poniżej tysiąca

 • Oceniono 2 razy 2

  Szkoda że nie jest polecany Xiaomi. Za granicą około 1000PLN w Polsce ~1400. Najlepszy robot na rynku. W testach bije najdroższą roombę, i jako jedyny skanuje mieszkanie i zna jego bieżący rozkład. Korzystałem z chińczyka za 300PLN i dawał radę, ale na odkurzanie potrzebował godzinę i było jako-tako. Xiaomi potrzebuje 24minuty i nie ma się do czego przyczepić.

 • Oceniono 5 razy 1

  polecam zainteresować się Xiaomi Mi Robot, albo którymś z wyższych model iLife, za nie duże pieniądze świetne odkurzacze, tutaj porównanie: chinaprices.pl/chuwi-ilife-robot-vacuum-porownanie-parametrow/

 • winifred

  0

  Brednie. Widziałam na własne oczy, te tanie jak się zafiksują na nodze od stołu to bateria im padnie, a na reszcie mieszkania syf. Może te drogie skanują teren i "wiedzą" który kawałek ominęły? Jakoś mi się nie chce wierzyć.

 • Katarzyna Wasiak

  0

  Ja mam tego Mamibota co jest w zestawieniu. Naprawdę fajny sprzęt. Jakiś mega drogi nie był, a działa super. Jedno ładowanie starcza na dość długo, no i co najważniejsze jest naprawdę dokładny.

 • japka_putina

  0

  Wystarczy porównać moc odkurzacza tradycyjnego z robotami i wyciągnąć wnioski, a bajki zostawić dzieciom i dziennikarkom.

 • wirtualnyzbylut

  Oceniono 1 raz -1

  Problem polega na tym, że jeśli nie kupimy Roomby (irobot) jesteśmy de facto pozbawieni dostępu do części eksploatacyjnych.
  Co z tego że odkurzaczorobot kosztuje np. 500 czy 600 zł jak nie kupisz do niego szczotek zamiennych ?
  Ja w mojej 3-letnie roombie wymieniałem już główne szczotki (2x) i kilka razy (bliżej 10) szczotkę poziomą (nagarniającą).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX