Pojemnik na lunch - jaki wybrać? Który sprawdzi się najlepiej?

WG
21.09.2017 15:21
Jak wybrać idealny pojemnik na lunch? Lepszy będzie z twardego plastiku, czy może z silikonu lub ze szkła? Czy lepiej sprawdzi się ten z jedną komorą, czy z przegródkami?

Pojemnik na lunch
thefullhelping.com

Wybierając pojemnik na lunch, koniecznie zwróćmy uwagę, czy można wkładać go do mikrofalówki. Dobrym rozwiązaniem są pojemniki z przegródkami. Ścianki przegródek powinny szczelnie przylegać do wieczka pudełka. Naszym faworytem jest silikonowy, składany pojemnik. Pusty zajmuje bardzo mało miejsca. Przygotowaliśmy kilka propozycji.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz także
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • sraczezwersacze

  Oceniono 9 razy 9

  A dla singlo-hipisów coś macie ?

 • psubrat2000

  Oceniono 6 razy 6

  Zwykłe Tupperware 1.2 albo 2.0L nie wystarczy?

 • jfk63

  Oceniono 17 razy 5

  Co za debilny tytuł!!! Korpo-hipster? SIę porządnie w głowę j...jcie!

  Hipster – przedstawiciel współczesnej subkultury, funkcjonującej zarówno wśród nastolatków, jak i ludzi po 20. i 30. roku życia i starszych. Wyznacznikiem stylu hipsterów jest deklarowana niezależność wobec głównego nurtu kultury masowej (tzw. „mainstreamu”) i ironiczny stosunek do niego oraz przesadne akcentowanie swojej oryginalności i indywidualności[1]. Hipsterzy silnie podkreślają swój wizerunek, rozumiany zarówno poprzez wyrazisty i "artystyczny" strój (m.in. w stylu vintage), jak i poprzez wyjątkowe, nieszablonowe zainteresowania. Pośród hipsterów ceniona jest deklarowana niezależność myślenia, zajmowanie się twórczością artystyczną, zainteresowanie niszowymi formami kultury, w tym muzyką, filmem niezależnym itd., niezależnymi magazynami typu Vice i Clash i stronami internetowymi takimi jak Pitchfork Media[2].

 • zbyfauch

  Oceniono 7 razy 3

  Drzewiej dwojaki kobita na pole nosiła ... Ech.

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 7 razy 3

  Czy ktoś robił badania jakie substancje z "plastiku" przenikają do żywności ? Ile "plastik" absorbuje środków myjących ? Czy jest to lepsze/gorsze niż jednorazówki i folia "aluminiowa" ?

 • kay48

  Oceniono 2 razy 2

  Tak jak podejrzewalem..."korpo-hipsterzy" to juz jest tak zidiocialy podgatunek, ze trzeba im mowic jaki pojemnik na jedzenie maja sobie kupowac...

 • moriach

  Oceniono 4 razy 2

  A co dla "hipsterów" którzy potrafią i (o zgrozo!) lubią czytać? To gazeta czy vlog?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX