Kanlux - wiodąca marka lamp i opraw oświetleniowych

Karolina Mucha
22.11.2017 12:30
Marka Kanlux to najstarsza i jedna z największych polskich firm z sektora oświetleniowego. Wszystko zaczęło się w doku 1989 od małego przedsiębiorstwa, obecnie firma urosła do rangi międzynarodowej. Co konkretnie można znaleźć w ofercie Kanlux?

Kanlux - lampy i oprawy oświetleniowe
Fot. Kanlux, kolaż ładnydom

Kanlux oferuje swoim klientom oprawy architektoniczne, zewnętrzne, domowe, lampy, źródła światła oraz osprzęt elektroinstalacyjny. Producent śledząc światowe trendy dba o połączenie nowatorskich rozwiązań oraz funkcjonalności. Z założenia oświetlenie Kanlux ma być efektywne i mieć długą żywotność.

Dewiza marki brzmi: "więcej niż światło", dlatego firma stara się zapewnić klientom szeroki wybór nowoczesnego oświetlenia, które spełni normy międzynarodowe i będzie przyjazne dla środowiska.

Urządzając dom czy mieszkanie największą uwagę zwracamy na wybór mebli i odpowiedniego oświetlenia. Sekret stylu wnętrza tkwi w dodatkach. Nawet najmniejszy szczegół może dodać pomieszczeniu blasku i elegancji. Oryginalna i energooszczędna lampa to nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na obudowę kontaktów.

Poniżej znajdziecie praktyczne detale, które dzięki nietypowym wzorom i kolorystyce pozwolą wykreować własny styl w mieszkaniu!

Zobacz także