Bugatti - włoski design w kuchni

Karolina Mucha
12.01.2018 12:00
Niepospolity design, elegancja i funkcjonalność - tymi słowami można określić włoską markę Bugatti, która oferuje sprzęty i akcesoria kuchenne. Te przedmioty są naprawdę wyjątkowe. Sprawdziliśmy ich ceny.

Bugatti - włoski design w kuchniBugatti - włoski design w kuchni Fot. casebugatti

Ta włoska marka znana jest na całym świecie. Głównie kojarzona jest z marką ekskluzywnych samochodów, jednak to właśnie sprzęt AGD i akcesoria kuchenna stanowią arcydzieło sztuki użytkowej.

Co znajdziemy w ofercie Bugatti? Sprzęt elektryczny: blendery, czajniki, tostery, miksery. Nie brakuje także wag kuchennych oraz ekspresów do kawy. Pośród akcesoriów kuchennych możemy znaleźć korkociągi i otwieracze do butelek w energetycznych kolorach, dozowniki do oliwy, kuchenne noże, miarki, łyżki do sałatek, deski do krojenia, patery oraz hermetyczne pojemniki.

Każde urządzenie włoskiego producenta wykonane jest z materiałów najwyższej jakości i starannych komponentów elektronicznych. Sprzęt możemy dopasować do aranżacji swojej kuchni pod względem koloru. Producent zadbał o modne i żywe warianty kolorystyczne.

Sprzęt AGD oraz akcesoria kuchenne Bugatti świetnie sprawdzą się w roli prezentu ślubnego lub z okazji parapetówki. Pięknie się prezentują, poza tym będą podarunkiem praktycznym i ponadczasowym.

Poniżej możecie sprawdzić cenę każdego z wymienionych przedmiotów włoskiego producenta Bugatti.

Tak wygląda kuchnia Katarzyny Bosackiej. Ale zaraz przejdzie wielką metamorfozę

Zobacz także
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • 4_mat

    Oceniono 3 razy 3

    Mam ten ekspres do kawy - wygląd owszem odjazdowy ale jakość taka sobie jak za tą kasę. Wlewanie wody jest utrudnione bo w pojemniku wisi filtr na gumowej rurce, są tam też inne rurki, kiedyś mi się jedna wywinęła poza pojemnik, ekspres się zalał wodą, z tyłu spuchła farba i wygląda to marnie. Drugi raz bym go chyba nie kupił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX