Pojemne i funkcjonalne szafy przesuwne z lustrami [CENY]

KM
30.08.2018 14:00
Większość z nas marzy o przejrzystej i funkcjonalnej garderobie. Jeśli metraż domu czy mieszkania nie pozwala na wydzielenie osobnego pomieszczenia alternatywą jest szafa przesuwna. Wybraliśmy dla Was modele z pojemne modele z lustrami w dobrych cenach. Zobaczcie sami!

Pojemna i funkcjonalna szafa przesuwnaPojemna i funkcjonalna szafa przesuwna Fot. Homebook

Pojemna, ładna, pasuje do przedpokoju, sypialni garderoby. Jakie jeszcze zalety ma szafa przesuwna? Funkcjonalność! Świetnie sprawdzi się nawet w niedużych pomieszczeniach. Przesuwane drzwi nie zabierają miejsca, dlatego taki model szafy pasuje nawet do wąskich wnętrz.

Szafa z przesuwanymi drzwiami z powodzeniem zastąpi komodę, regał czy tradycyjną szafę. Znajdziemy w niej zarówno miejsce na wieszaki (umieszczony 180 cm od podłogi), szuflady, idealne na skarpetki, bieliznę, krawaty, paski i szaliki. Dodatkowo szafa przesuwna wyposażona jest w praktyczne półki, które pomieszczą bluzki, swetry i spodnie domowników.

Większość modeli szaf przesuwnych wyposażona jest w lustro, umieszczone na zewnętrznych drzwiach. Lustro nie tylko optycznie powiększy pomieszczenie, ale pozwoli przejrzeć się przed wyjściem i ocenić stylizację. Pięknie prezentują się szafy przesuwne z elementami dekoracyjnymi na drzwiach. Wnoszą do wnętrz oryginalność i nowoczesność.

Poniżej znajdziecie najładniejsze modele szaf przesuwnych!

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX