Biokominki do 600 zł. Przygotuj się na jesień

Joanna Szczurek
26.11.2018 16:11
Biokominki, czyli kominki ekologiczne, są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnych wnętrzach. Przygotuj się na zbliżające się chłodne dni i zainwestuj w ekologiczny i uniwersalny biokominek! Znaleźliśmy takie, które kupisz za mniej niż 600 złotych.

biokominekbiokominek Decofire

Większość z nas chciałoby mieć kominek w swoim domu. Daje on poczucie bezpieczeństwa, domowego ciepła a dodatkowo wygląda bardzo stylowo. Jednak posiadanie kominka w mieszkaniu jest niemożliwe, a w domach wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami. Jeżeli marzysz o kominku, mamy coś dla ciebie!

Biokominki są opalane specjalnym paliwem na bazie alkoholu. W trakcie spalania nie wydziela ono zapachu ani dymu, dzięki czemu może być stosowane zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Płyn nie pozostawia po sobie również popiołu, co znacznie ułatwia proces czyszczenia biokominka. Kominiki ekologiczne można też łatwo przemieszczać, ponieważ do jego zamontowania nie potrzeba specjalnych instalacji. Dzięki temu ciepła zatrzymywane jest wyłącznie w pomieszczeniu, w którym stoi kominek.

Kominki ekologiczne pasują idealnie do wnętrz w stylu nowoczesnym, ale nie tylko. Minimalistycznym pomieszczeniom dodadzą ciepła, natomiast w innych dopełnią wystrój i podkreślą jego charakter. Biokominek możesz ustawić w dowolnym miejscu w swoim domu: nawet na tarasie lub balkonie! Dostępne są warianty wiszące, stojące lub modele do wbudowania w ścianę. 

Kupując biokominek, musisz mieć na uwadze to, że nie powinien on stać się jedynym ośrodkiem grzewczym w twoim domu. Sprawdzi się za to idealnie jako wspomaganie ogrzewania w wybranym przez ciebie pomieszczeniu.  

Komentarze (26)
Zaloguj się
 • bigmaciek

  Oceniono 29 razy 21

  Napiszcie jeszcze uczciwie ile to pali. Ja akurat wiem, bo miałem. Był mały więc efektu ciepła nie było. Jako dekoracja, owszem, tylko, że na jeden wieczór 30-40zł szło w powietrze.

 • Jerzy Nowina

  Oceniono 14 razy 14

  NIE ISTNIEJE coś takiego jak biokominek czy kominek ekologiczny.

 • tomasz.rze

  Oceniono 15 razy 11

  Czekamy na auta, które palą, ale nie jeżdżą, za to wyglądają stylowo. Ten sam segment rynku dla eko-frajerów.

 • Marek Fijałkowski

  Oceniono 15 razy 5

  O co chodzi z tym BIO na początku??
  Czy to tak jak sok pomarańczowy bez cholesterolu?
  Marketing pracuje....

 • tkslazek

  Oceniono 33 razy 5

  Spalają alkohol więc są... BIO. Całkiem jak menele spod budki z piwem
  Zaś na wytworzenie tegoż alkoholu nie potrzeba bynajmniej energii wytworzonej przez spalanie np. węgla.

  Żryj, maso, i niech ci idzie na zdrówko

 • dziuraweportki

  Oceniono 34 razy 2

  Bezzapachowe, czyli nie mają zapachu, ale smród i owszem. Każdy, który znam śmierdzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX