Sypialnia w salonie. Jak wydzielić miejsce do spania w dużym pokoju?

AO
23.02.2017 12:49
A A A
Przegroda dzieląca pokój nie mogła być zbyt wysoka, aby nie zasłaniała okna, a tym samym nie ograniczała dostępu światła. Konstrukcja ma wysokość 90 cm - tyle wystarczy, by przesłonić łóżko. Po jej obu stronach zrobiono wnękowe półki na książki i płyty. Ścianę nad kanapą...

Przegroda dzieląca pokój nie mogła być zbyt wysoka, aby nie zasłaniała okna, a tym samym nie ograniczała dostępu światła. Konstrukcja ma wysokość 90 cm - tyle wystarczy, by przesłonić łóżko. Po jej obu stronach zrobiono wnękowe półki na książki i płyty. Ścianę nad kanapą... (fot. Monika Filipiuk-Obałek)

W małych mieszkaniach wydzielenie osobnej sypialni to zadanie niełatwe. Szczególnie jednopokojowe wnętrza wymagają odpowiednich podziałów. Zebraliśmy 12 aranżacji salonów z aneksem sypialnym. Oto sposoby na salon i sypialnię w jednym.
Zobacz zdjęcia (12)
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 10 razy 6

  a ja spię na dworcu i jest super ,

 • hana_banana

  Oceniono 4 razy 2

  "nie zbyt"... Po ujrzeniu tego kwiatka odechciało mi się nawet oglądania zdjęć.

 • lebonheur

  Oceniono 10 razy 2

  smieszy mnie nazwa "salon" ; moze po prostu pokoj dzienny albo living ? Salony byly kiedys pokojami uzywanymi od swieta. "Salon z aneksem kuchennym" ...

 • baba67

  Oceniono 3 razy 1

  11 to jest jakiś koszmar pt "teściowa sie przeprowadza i wlepiła nam na jakiś czas swoje wyrko do kuchnio-salonu".Wszyscy się obijaja ruszyc sie nie ma jak ale starsza pani to femme formidable.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX