Sypialnia w salonie za niską ścianką

fot. Monika Filipiuk-Obałek

W 19-metrowym pokoju, w którym za dnia wypoczywa cała rodzina, potrzebny był aneks sypialny dla rodziców. Przy tym gospodarze chcieli, aby we wnętrzu pozostały stare sosnowe meble. Łóżko zostało przesunięte pod okno i zasłonięte niewysoką konstrukcją z płyty gipsowo-kartonowej. Ścianka dzieląca pokój nie mogła być zbyt wysoka, aby nie zasłaniała okna, a tym samym nie ograniczała dostępu światła. Konstrukcja ma wysokość 90 cm - tyle wystarczy, by przesłonić łóżko. Po jej obu stronach zrobiono wnękowe półki na książki i płyty.

aranżacja salonu, sypialnia w saloniefot. Monika Filipiuk-Obałek

Przewody telewizji kablowej ukryto sprytnie za zamocowanym na ścianie wąskim kawałkiem płyty gipsowo-kartonowej (zdobi ją minigaleria rodzinnych zdjęć) oraz za podwieszonym sufitem. Prosta zabudowa z płyty gipsowo-kartonowej powstała także przy ścianie naprzeciwko kanapy. Umieszczono w niej i książki, i sprzęt radiowo-telewizyjny. Ścianę nad kanapą zdobi panel z płyty gipsowo-kartonowej oklejony tapetą w delikatny roślinny wzór.

aranżacja salonu, sypialnia w saloniefot. Monika Filipuk-Obałek

Komentarze (10)
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 9 razy 5

  a ja spię na dworcu i jest super ,

 • hana_banana

  Oceniono 4 razy 2

  "nie zbyt"... Po ujrzeniu tego kwiatka odechciało mi się nawet oglądania zdjęć.

 • lebonheur

  Oceniono 10 razy 2

  smieszy mnie nazwa "salon" ; moze po prostu pokoj dzienny albo living ? Salony byly kiedys pokojami uzywanymi od swieta. "Salon z aneksem kuchennym" ...

 • baba67

  Oceniono 3 razy 1

  11 to jest jakiś koszmar pt "teściowa sie przeprowadza i wlepiła nam na jakiś czas swoje wyrko do kuchnio-salonu".Wszyscy się obijaja ruszyc sie nie ma jak ale starsza pani to femme formidable.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX