Nowości POL-SKONE czyli wyjątkowe wzory drzwi dla wymagających wnętrz

sponsorowany

Stylowe wnętrza potrzebują wyjątkowych wzorów drzwi. POL-SKONE od blisko 30 lat tworzy drzwi z myślą o wymagających aranżacjach. Nowe wzory to odpowiedź na światowe trendy w architekturze. Nowoczesne rozwiązania i szeroka kolorystyka oferty POL-SKONE ułatwi wybór pasujących do mieszkania skrzydeł.

ESPINA W01 dąb europejski
ESPINA W01 dąb europejski
POL-SKONE

Nowe kolory drzwi POL-SKONE wyznaczają trendy

Wyjątkowa nowość czyli kolor DĄB DELANO uzupełnia kolorystykę produktów POL-SKONE
w kolekcji: ECO TOP, LAMISTONE CPL, LAMINOWANYCH. Motyw drewna dębowego
z podkreślonym usłojeniem w odcieniu mocnej czerni wpisuje się w architektoniczne trendy. Ten powiew  naturalnej świeżości to czołowa tendencja we współczesnym wzornictwie. Nowość dostępna będzie we wzorach: INTER-AMBER, IMPULS, DECO, DECO INVEST, ARCO, oraz dla DRZWI WEJŚCIOWYCH, DŹWIĘKOIZOLACYJYCH i TECHNICZNYCH.

INTER-AMBER A00 dąb delano
INTER-AMBER A00 dąb delano
POL-SKONE

Również topowa kolekcja SEMPRE dzięki naturalnym odcieniom wpisuje się w gorący trend na akcenty natury w wystroju. Nowe modele SEMPRE W07, W06 można już wybrać w rozszerzonej kolorystyce: LAMISTONE CPL, SILKSTONE, FORNIROWANYCH GRUPY A i GRUPY B. Nowości SEMPRE za sprawą minimalistycznej formy oraz bogatej oferty dostępnych tonacji dopasują się do szerokiej palety stylów mieszkań.

Sempre W06
Sempre W06
POL-SKONE
Sempre W07
Sempre W07
POL-SKONE

Mocna nowość to kolekcja UNI MAT PLUS – z odcieniami GRAFITE oraz TITANO, ze wzmocnioną powierzchnią z charakterystyczną jedwabistą haptyką oraz specjalną powłoką odporną na ślady po palcach. Eleganckie szarości w połączeniu z satynowym wykończeniem genialnie sprawdzą się w przestrzeniach w nowoczesnym czy industrialnym stylu. Kolory z nowej kolekcji UNI MAT PLUS mogą być zastosowane na powierzchni drzwi: HAPTIC, DRZWI WEJŚCIOWYCH, DŹWIĘKOIZOLACYJNYCH i TECHNICZNYCH.

 

HAPTIC  A00 titano
HAPTIC A00 titano
POL-SKONE

Innowacyjne systemy drzwiowe na wyższym poziomie

POL-SKONE od blisko trzech dekad stawia na innowacyjność oraz poszerzanie oferty o produkty wpisujące się w architektoniczną modę, co doceniają Klienci. Obecnie najmodniejsze drzwi to takie, które równoważą przestrzeń. System krytej ościeżnicy HARMONY POL-SKONE dla drzwi jedno lub dwuskrzydłowych to przykład rozwiązania z topowych wnętrzarskich trendów. Drzwi z krytą ościeżnicą wyglądają lekko, a wręcz prawie niewidocznie we wnętrzu. Dzięki skrzydłu drzwiowemu HARMONY zlicowanemu z powierzchnią ościeżnicy otrzymujemy spójność elementów, bez widocznego podziału na strefę ściany i drzwi.

SYSTEM HARMONY dwuskrzydłowe
SYSTEM HARMONY dwuskrzydłowe
POL-SKONE

Ościeżnice HARMONY POL-SKONE są dostępne w kolorach: białym (RAL 9003), czarnym (RAL 9005); anoda lub w wersji surowej do samodzielnego pomalowania przez Klienta. Dodatkowo na efekt ukrycia wpływa gładkie wykończenie skrzydła, którego barwę możemy dopasować do ściany. W ofercie POL-SKONE do wyboru jest skrzydło HARMONY o powierzchni malowanej białej (RAL 9003) lub czarnej (RAL 9005), fornirowanej lub w podkładzie do samodzielnego pomalowania.

Drugą ciekawą innowacją z oferty POL-SKONE jest z pewnością system przesuwny naścienny MOVI z ukrytą prowadnicą. Minimalistyczne wykończenie skrzydła w połączeniu z funkcjonalnością MOVI to design na najwyższym poziomie. Znajdzie on miejsce w nowoczesnych domach, przesuwne skrzydło oddzieli lub otworzy graniczące ze sobą np. kuchnię i salon.

System Movi
System Movi
POL-SKONE

Nowoczesny design - drzwi na czasie

Stylowa kolekcja ESPINA POL-SKONE wyznacza wzornicze trendy stolarki drzwiowej. Jest to linia z wyjątkowym wykończeniem, design stolarki drzwiowej na najwyższym poziomie. Za sprawą wyszukanego ułożenia fornirów w tzw. jodełkę (symetryczną lub asymetryczną) modele idealnie uzupełnią gustowne przestrzenie. Powierzchnię skrzydeł pokrywa naturalna drewniana okleina, dostępna w odcieniach: dębu europejskiego, ciemnego orzecha, jasnego orzecha. Elegancka ESPINA występuje w wersji pełnej i szkolnej.

Espina 00
Espina 00
POL-SKONE
Espina W01
Espina W01
POL-SKONE
Espina W02
Espina W02
POL-SKONE

Wzorniczą klasykę przełamuje także wysmakowana nowość POL-SKONE czyli ESTATO z szybą w kolorze czarnym. Ten stylowy projekt powstał z myślą o Klientach poszukujących niestandardowego wzornictwa do oryginalnych wnętrz. Połączenie czarnego szklenia ze śnieżną bielą malowanego skrzydła to czysta elegancja.

ESTATO z czarną szybą
ESTATO z czarną szybą
POL-SKONE

Dodatkowo na uwagę zasługują nowości z kolekcji SUBLIME. Linię wzbogaca aż 6 nowych wzorów (B7, B8, B9, B10, B11, B12) z szykownym ułożeniem szerszych frezowań. Dzięki frezowaniom gładkie skrzydła uzyskują przyciągający efekt, a co za tym idzie drzwi stają się dekoracją. Nowe wersje SUBLIME ozdobią minimalistyczne przestrzenie, gdzie ograniczamy ilość dodatków.    

Sublime B7
Sublime B7
POL-SKONE
Sublime B8
Sublime B8
POL-SKONE
Sublime B9
Sublime B9
POL-SKONE
Sublime B10
Sublime B10
POL-SKONE
Sublime B11
Sublime B11
POL-SKONE
Sublime B12a
Sublime B12a
POL-SKONE
SUBLIME B10
SUBLIME B10
POL-SKONE

https://www.pol-skone.pl/produkty/nowosci-2019

 www.pol-skone.eu

Skomentuj:

Nowości POL-SKONE czyli wyjątkowe wzory drzwi dla wymagających wnętrz