Strach o dach? Już nie! Gwarancja Systemowa marki BMI Braas

sponsorowany

Dach to jeden z najważniejszych i najbardziej skomplikowanych elementów konstrukcyjnych każdego domu. Choć odgrywa on ogromną rolę w wyglądzie oraz funkcjonalności domu, przede wszystkim pełni funkcję ochronną. Chroni przed utratą ciepła zimą i nadmiernym nagrzewaniem latem, a także stanowi zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem wszelkiego rodzaju innych warunków atmosferycznych. Dlatego też wybór pokrycia dachowego jest tak istotny, w końcu jest to inwestycja na długie lata. Podejmując decyzję, oprócz oferty produktowej, warto przeanalizować jeszcze jedną kwestię, a mianowicie warunki gwarancji. Zabezpieczenie tego typu jest bardzo ważne, bowiem pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z przedwczesną naprawą dachu.

Gwarancja Systaemowa Braas
Gwarancja Systaemowa Braas
BMI Braas

Marka Braas, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, przygotowała Gwarancję Systemową, która zabezpiecza nie tylko objęte 30-letnią gwarancją dachówki, ale cały system dachowy! Warto więc dowiedzieć się, jak z niej skorzystać.

Gwarancja systemowa marki BMI Braas - śpij spokojnie

Propozycja marki Braas to pierwsza na polskim rynku gwarancja, która obejmuje cały system dachowy, a nie tylko dachówki. Co to oznacza dla klienta? Znaczy to, że przez cały okres gwarancji, a więc przez 15 lat ochronie podlegają wszystkie elementy pokrycia dachowego. Dzięki temu klient ma pewność, że żaden produkt nie straci swojej funkcjonalności i parametrów technicznych. Jakie akcesoria podlegają gwarancji systemowej? Wymieniamy kolejno:

1.        Warstwa wstępnego krycia – jest to dodatkowa hydroizolacja dachu, czyli zabezpieczenie materiałów wykorzystanych do ocieplenia dachu oraz jego wewnętrznej konstrukcji. Materiałem służącym do wykonania warstwy wstępnego krycia może być papa lub membrana dachowa.

2.       Wentylacja okapu – są to elementy zabezpieczające dach przed ptakami lub gryzoniami, a także zapewniające ujście skraplającej się wodzie. Są to m.in.: grzebień okapu, kratka wentylacyjna, taśma wentylacyjna.

3.       Wentylacja kalenicy/naroża – do prawidłowej wentylacji dachu oraz ochrony przed deszczem, wykorzystuje się specjalne taśmy i uszczelki wentylacyjne.

4.       Uszczelnienia – są to specjalne taśmy i listwy wykorzystywane do uszczelnienia wszystkich elementów konstrukcji wystających ponad połać dachową, np. komina.

5.       Systemy komunikacji dachowej – są to specjalne konstrukcje, stalowe lub aluminiowe ułatwiające poruszanie się po dachu, np. kominiarzowi.

6.       Systemy zabezpieczeń przeciwśnieżnych – aby uniknąć zagrożeń wywoływanych zalegającym na dachu śniegiem, na połaci montuje się specjalne systemy zabezpieczające. Zwykle są one wykonane ze stali lub aluminium.

7.       Przejścia przez połać – są to specjalne dachówki przejściowe, których zadaniem jest szczelne zabezpieczenie przed śniegiem lub deszczem elementów łączących dach z przewodami wentylacyjnymi czy masztem antenowym.

8.       Kosz – służy do odprowadzania wody z połaci dachu.

9.       Klamry i wsporniki – są wykorzystywane do mocowania poszczególnych elementów systemu dachowego.

Gwarancja systemowa marki Braas  -  jak z niej skorzystać?

To nic trudnego, wystarczy postępować według ustalonych zasad:

·         Po pierwsze: żeby dach był bezpieczny i trwały, musi być wykonany z produktów wysokiej klasy. Dlatego należy zakupić zarówno pokrycie dachowe, jak i dedykowane mu, wymienione powyżej akcesoria, z oferty marki Braas.

·         Po drugie: aby dach należycie pełnił swoją funkcję, musi być prawidłowo zamontowany. Dlatego do jego montażu należy zatrudnić Certyfikowanego Dekarza Braas.

·         Po trzecie: po zakończeniu prac, wraz z Certyfikowanym Dekarzem marki Braas należy wypełnić specjalną „Deklarację ukończenia prac dekarskich”.

·         Po czwarte: na koniec wystarczy przesłać za pomocą strony internetowej wniosek o Gwarancję Systemową Braas.

Wybór produktów marki Braas to gwarancja trwałości, bezpieczeństwa i spokojnej przyszłości pod solidnym dachem.

Więcej informacji na temat Gwarancji Systemowej można znaleźć na stronie: www.gwarancjasystemowa.pl

 

Skomentuj:

Strach o dach? Już nie! Gwarancja Systemowa marki BMI Braas