• Praca z laptopem - jak ją ułatwić?

  Praca z laptopem - jak ją ułatwić?

  W wielu firmach stacjonarne stanowiska pracy wyposażone są w laptopy, których niepodważalną zaletą jest mobilność, na przykład można je zabrać do domu i tam wypełniać zadania służbowe. Jednak wielogodzinna praca z tego rodzaju komputerem może skutkować poważnymi problemami zdrowotnymi. Aby tego uniknąć, dobrze jest zaopatrzyć się w ułatwiający pracę sprzęt, który uchroni przed bólem nadgarstka i karku.

 • Jak stworzyć świąteczny klimat za pomocą oświetlenia?

  Jak stworzyć świąteczny klimat za pomocą oświetlenia?

  Wszystko zaczęło się od Gwiazdy Betlejemskiej - jasnego punktu na mapie nieba, który doprowadził Trzech Króli do miejsca narodzenia Dzieciątka. Od tego czasu uroczyście obchodzimy ten dzień oraz jego wigilię. My też wypatrujemy pierwszej gwiazdki, która w wielu domach rozpoczyna ucztę lub zwiastuje radosny moment wręczania prezentów. Ulice miast i miasteczek już w listopadzie zaczynają jaśnieć milionami kolorowych światełek rozpraszających zimową ciemność. Nikt nie ma wątpliwości, że jednym z nieodłącznych symboli Bożego Narodzenia jest światło. Dlaczego jest tak ważne i jak może zagościć w naszym domu, by wyczarować niezapomniany klimat świąt?

 • O czym marzą Polacy w kuchni?

  O czym marzą Polacy w kuchni?

  A gdyby tak wyobrazić sobie idealne urządzenia w kuchni? Jakie by były? Na pewno przyjazne w obsłudze, łatwe do czyszczenia i energooszczędne. Do tego starannie zaprojektowane, przyciągające wzrok stylowym wzornictwem i niezawodne. Niektóre firmy uważnie wsłuchują się w głosy klientów i tworzą urządzenia spełniające ich życzenia.

 • Morskie opowieści dla małych podróżników

  Morskie opowieści dla małych podróżników

  Jak sprawić, aby dziecko, nawet gdy już dorośnie, z radością wracało wspomnieniami do swojego dziecięcego pokoju? Stworzyć go z fantazją!