20 unikalnych plakatów polskich artystów

Plakaty polskich twórców

Plakaty polskich twórców (Fot. wallbeing.com)

Plakaty większości z nas kojarzą się z gigantycznymi zdjęciami naszych ulubionych zespołów, wyrwanymi z gazet dla nastolatków, chaotycznie przyklejonymi na ścianach. Jednak polscy artyści udowadniają, że plakat może być prawdziwym dziełem sztuki. Oto dowody!

Od stuleci jesteśmy mniej lub bardziej świadomi pewnego faktu: raczej nikt nie lubi "białych ścian". Niezależnie od grupy społecznej czy zainteresowań ludzie próbowali i wciąż chcą dopełniać otaczają ich przestrzeń czymś, co ich inspiruje i sprawi, że wnętrze będzie wyglądało pięknie - obrazami, dywanami, ramkami na zdjęcia, robótkami ręcznymi.

Kilka ostatnich dziesięcioleci zdominowały plakaty. Jednak czy mogą one zastąpić obrazy? Mogą, co więcej - już to robią, dzięki starannej pracy wielu artystów, którzy tworzą najwyższej jakości - nie bójmy się tego słowa - dzieła.

Polskie wzornictwo ma się czym chwalić. Rodzimi projektaci szeroko i ambitnie prezentują swoje umiejętności. Wybraliśmy kilka najciekawszych dzieł ze strony wallbeing.com - jesteśmy pewni, że zechcecie sięgnąć po więcej. Plakaty dostępne są w dwóch rozmiarach (50 x 70 cm i 70 x 100 cm), w różnych wariantach cenowych (89 zł i 119 zł).

Jak Wam się podobają?

ZOBACZ PLAKATY>>


ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Porcelana z Ćmielowa. Fragment serwisu do herbaty z bratkami, pejzażem wodnym i monogramem FJ. 1887-1900 r. Marka Ćmielów ma 225 lat. Wybraliśmy najpiękniejsze wzory (nie tylko historyczne)
  • GROWTH - doniczka, która rośnie wraz z rośliną. Doniczka, która rośnie wraz z rośliną
  • Obraz "Barwne pola" od VAKU-DSGN (50 cm x 70 cm x 20 cm). Kupisz na MyBaze.com za 89 zł. Owocowy koktajl we wnętrzach
Komentarze (1)
20 unikalnych plakatów polskich artystów
Zaloguj się
  • awe26

    Oceniono 38 razy 34

    To nie są najlepsze polskie plakaty tylko reklama sklepu internetowego i sprzedawanych w nim plakatów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX