Jak zrobić lampion z dyni na Halloween?

Lampion z dyni to popularna i efektowna dekoracja na Halloween i nie tylko. Dynia to w końcu symbol jesieni, a lampion z niej wykonany skutecznie ociepli atmosferę w domu.

Halloween (skrót od All Hallow's Even - wigilia Wszystkich Świętych) to święto szczególnie hucznie obchodzone w USA. Jest okazją do wspólnej zabawy w nieco makabrycznej atmosferze. Dorośli i dzieci przebierają się za duchy, czarownice i inne straszne postacie. Z kolei domy są bogato dekorowane motywami kościotrupów, czaszek, pajęczyn, wampirów i lampionami z dyń.

Rzeźbione dynie stały się symbolem tego święta i najpopularniejszą halloweenową dekoracją. Jednak nawet jeśli nie bierzemy udziału w halloweenowych zabawach, lampion z rzeźbionej dyni będzie świetną jesienną ozdobą. Do wyrzeźbienia dyni potrzebny jest jedynie nóż i łyżeczka.

Pokazujemy, jak w łatwy sposób możesz stworzyć własny lampion na Halloween. Taka ozdoba wystarczy, aby wprowadzić odpowiedni klimat zarówno we wnętrzu, jak i przed domem.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Zestaw do carvingu Carving czyli rzeźbienie warzyw i owoców
  • JESIENNE DEKORACJE: Prosta i efektowna ozdoba. wystarczy pomalować końcówki szyszek. Do malowania można wykorzystać farbę akrylową, a nawet... lakier do paznokci. Jesienne dekoracje z szyszek na 13 sposobów
  • <B> Te piękne warzywa idealnie nadają się do tworzenia jesiennych dekoracji w naszych domach.</B>
<Br>Dekoracja jesiennego stołu. Dekoracje: dynia w roli głównej
Skomentuj:
Jak zrobić lampion z dyni na Halloween?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX