17 pomysłów na metamorfozę stolika LACK z IKEA

red.
25.01.2016 16:41
A A A
Jak odmienić stolik LACK?

Jak odmienić stolik LACK? (Fot. kolaż Domosfera.pl)

Stolik LACK ma wielu z nas. Jak całkowicie zmienić jego oblicze? Wystarczy ruszyć głową! Zobaczcie kilkanaście pomysłów na metamorfozę jednego z najchętniej kupowanych mebli z IKEA.

Stolik LACK to jeden z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych mebli w IKEA. Mały, lekki i tani mebel, sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Jest stolikiem przy którym chętnie "pracują" najmłodsi,  meblem na którym można postawić kawę czy herbatę. Niektórzy jednak znaleźli inne sposoby na jego wykorzystanie.

IKEA Hackers to ruch zrzeszający miłośników przerabiania mebli z IKEA. Wystarczy coś pomalować, dokręcić nóżki, czy podpiłować kilka elementów, by mebel zyskał zupełnie inne oblicze.

Wybraliśmy kilkanaście najciekawszych pomysłów na metamorfozę stolika LACK. Można z niego zrobić wertykalny ogród, legowisko dla psa, półkę czy zabawną "mini kuchnię" dla dzieci.


ZOBACZCIE NASZE PROPOZYCJE>>

 

Zobacz także

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (7)
Zaloguj się
 • sselrats

  Oceniono 7 razy 1

  Zaoszczedz sobie czasu czytania tego artykulu. ikeahackers*net

 • popijajac_piwo

  Oceniono 17 razy -1

  Lack i Expedit to największe gó.wno świata. Trochę papieru w formie plastra miodu i kleju między dwoma warstwami pilśni. Powodzenia...

 • asmok6

  Oceniono 5 razy -3

  Taa, położenie kwiatków, albo przybicie tandetnych cekinów to metamorfozy wg pismaków :)
  A cechą tego stolika, jest to, że ma wymiary "przemysłowe". 19" to szerokość półki w szafach automatyki, szkieletach na urzadzenia audio, urządzeniach sieciowych itd. Więc mnóstwo produkowanych elementów konstrukcyjnych, urządzeń itd pasuje do niego bez przeróbek, bo ich wymiary są podwielokrotnością szerokości tego stolika.
  Stąd częste stosowanie jako szafy do sprzętu sieciowego, sprzętu audio, albo używanie go jako podstawy do montażu róznych innych urządzeń. Po prostu - on do wszystkiego pasuje.

 • ahava

  Oceniono 13 razy -3

  Szczegolnie imponujacy pomysl na doniczke na kwiatki. Mysle ze po tygodniu uzytkowania zezre go plesn lub wypadnie spod. Ale ten stolik jest jak chusteczka higieniczna do nosa- wysmarkac sie i wyrzucic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX