Oryginalne łazienki [ZAINSPIRUJ SIĘ]

red.
06.11.2015 15:31
A A A
Niebanalne kształty płytek i ciekawa kolorystyka - ta łazienka robi duże wrażenie! Plus za zabudowę. Jest tu sporo miejsca do przechowywania.

Niebanalne kształty płytek i ciekawa kolorystyka - ta łazienka robi duże wrażenie! Plus za zabudowę. Jest tu sporo miejsca do przechowywania. (Fot. sabo-project.com)

Zanim zaczniesz urządzać łazienkę, poszukaj inspiracji. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 15 ciekawych łazienek.

Urządzanie łazienki to zawsze ogromne wyzwanie.  Niezależnie, czy nasza łazienka jest mała czy duża, prostokątna czy na planie kwadratu, wąska czy szeroka - zawsze musimy podjąć wiele ważnych decyzji. Wybór płytek, armatury, kolorystyki to wybór na lata.

Od czego zacząć?

Na początek warto poszukać inspiracji. W internecie znajdziecie mnóstwo oryginalnych, ciekawie zaprojektowanych łazienek. Zróbcie sobie specjalny folder, w którym będziecie zapisywać zdjęcia łazienek, które idealnie trafiają w Wasz gust.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 15 inspirujących łazienek. W każdej znajdziecie coś ciekawego - półki na czasopisma, przez niesamowite płytki, szafkę ze stolika od starej maszyny do szycia, aż po musztardowe drzwi. Czerpcie z naszych inspiracji pełnymi garściami!

 

ZOBACZ ŁAZIENKI>>
Zobacz także

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX