Oryginalne łazienki [ZAINSPIRUJ SIĘ]

Niebanalne kształty płytek i ciekawa kolorystyka - ta łazienka robi duże wrażenie! Plus za zabudowę. Jest tu sporo miejsca do przechowywania.

Niebanalne kształty płytek i ciekawa kolorystyka - ta łazienka robi duże wrażenie! Plus za zabudowę. Jest tu sporo miejsca do przechowywania. (Fot. sabo-project.com)

Zanim zaczniesz urządzać łazienkę, poszukaj inspiracji. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 15 ciekawych łazienek.

Urządzanie łazienki to zawsze ogromne wyzwanie.  Niezależnie, czy nasza łazienka jest mała czy duża, prostokątna czy na planie kwadratu, wąska czy szeroka - zawsze musimy podjąć wiele ważnych decyzji. Wybór płytek, armatury, kolorystyki to wybór na lata.

Od czego zacząć?

Na początek warto poszukać inspiracji. W internecie znajdziecie mnóstwo oryginalnych, ciekawie zaprojektowanych łazienek. Zróbcie sobie specjalny folder, w którym będziecie zapisywać zdjęcia łazienek, które idealnie trafiają w Wasz gust.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 15 inspirujących łazienek. W każdej znajdziecie coś ciekawego - półki na czasopisma, przez niesamowite płytki, szafkę ze stolika od starej maszyny do szycia, aż po musztardowe drzwi. Czerpcie z naszych inspiracji pełnymi garściami!

 

ZOBACZ ŁAZIENKI>>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Łazienka w mazurskim domu Doroty Szelągowskiej Łazienka w mazurskim domu Doroty Szelągowskiej
  • Wolno stojąca wanna stylizowana na retro ma dekoracyjne nóżki i z zewnątrz szara obudowę. Taka wanna pasuje do łazienek vintage i w stylu klasycznym. Łazienka z wanną. 15 pomysłów na aranżacje
  • Dekoracyjne pasy kolorowych płytek przecinają ściany łazienki Jak ułożyć płytki w łazience? Aranżacja łazienki bez nudy
Skomentuj:
Oryginalne łazienki [ZAINSPIRUJ SIĘ]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX