Wentylator na upały

Idealny na upały, a do tego jeszcze ładny!

 

Upały nie odpuszczają. Szczęściarze Ci, którzy mogą przebywać w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Pozostałym zostaje zakup wentylatora. Rynek oferuje ich dość wiele, podłogowe, biurkowe, a nawet sufitowe. Jednak znaleźć funkcjonalny, a zarazem ładny i ciekawie zaprojektowany wiatrak to naprawdę wyzwanie. Ponieważ wentylator jest sprzętem dość dużym i zawsze widocznym we wnętrzu warto aby był estetyczny, a nawet ozdobny.

W naszych poszukiwaniach fajnego wentylatora znaleźliśmy trzy godne polecenia jeśli chodzi o design.  W różnych stylach i cenach. Zarówno eleganckie retro, jak i nowoczesne minimalistyczne.

 

 

Zobaczcie>>

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Wentylator na upały
Zaloguj się
 • robo-fan

  0

  Bardzo fajne wentylatory ma szwajcarska firma Stadler form, mój faworyt to otto, chociaż równie designerskie są charly - stylizowane na studyjne

 • Gość: Gość

  0

  Wentylator to przeżytek. Lepiej zainwestować w klimę, ja swoją kupiłem przez elneo.pl i nie żałuje. Sprawdza się nie tylko w chłodzeniu, ale może i podnieść temperaturę w domu o parę stopni

 • Gość: Gość

  0

  Ciekawy wentylator stalowy tiross był ostatnio dostępny w sprzedaży w marketach OBI - chromowany - czarny, chromowany - złoty. Wiatrak na nodze, nieduży, ale o zaskakująco wysokiej mocy! Jedyną wadą jest dosyć głośna praca aluminiowych łopat wirnika.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX