Nowe meble do sypialni Volant by VOX

Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu

Sypialnia to oaza spokoju, miejsce przeznaczone tylko dla nas. To właśnie tu celebrujemy sen, intymność i prywatność. Wystrój sypialni powinien być idealnie dobrany do naszych upodobań. Powinien sprawić, że będziemy czuli się tu po prostu dobrze.

Z przyjemnością prezentujemy Wam oryginalną kolekcję mebli do sypialni Volant by VOX. Ozdobne wykończenia brył, delikatne wieńce i miękkie linie frontów nawiązują do klasycznej formy eleganckich sypialni.

Podobają nam się zaokrąglone formy oraz ciemnoszara tonacja dekoru. Ozdobą kolekcji są ceramiczne, owalne uchwyty mebli - są jednocześnie odważne i klasyczne. Pod ich gładką powierzchnią kryją się delikatne spękania. Zaprojektował je Marek Cecuła, uznany polski ceramik, projektant i założyciel Ćmielów Design Studio oraz Modus Design.

Sercem kolekcji Volant by VOX jest oczywiście łóżko. Stworzone zostało nie tylko z myślą o komforcie i spokojnym śnie. Jego tapicerowane wezgłowie zamknięte jest z obu boków wygodnymi i subtelnymi zaokrągleniami.

W kolekcji znalazły się szafy (2-drzwiowa i 3-drzwiowa) z nadstawkami, komody z drzwiami lub szufladami, półka wisząca, łózko z pojemnikiem i tapicerowanym szczytem, skrzynia, stolik nocny, toaletka, lustro teatralne oraz lustro wiszące. Ceny zaczynają się od 149 zł (lustro). Za najdroższe w kolekcji łóżko, trzeba zapłacić 1439 zł.

Jak Wam się podoba ta kolekcja?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>
Więcej o: