Muppet Show w twoim domu

Muppety wracają! Tak, wracają z telewizyjnej przeszłości i naszej pamięci. I zapraszają na film ze sobą w kinach. Ale mogą się też wprowadzić do naszego pokoju!

"The Muppet Show" to serial telewizyjny sprzed ponad trzydziestu lat. Program, który bez wahania określić można mianem kultowy.

Stworzony został w połowie lat 70-tych przez Jima Hensona. Muppety to wymyślone przez niego animowane lalki i zarazem osobowości telewizyjne. Każde dziecko miało z pewnością swoją ulubioną postać. Jedni uwielbiali Kermita, inni wraz z nim wielbili pannę Piggy, a dla innych najfajniejszy był i tak Zwierzak.

The Muppet Show naklejki ścienne

A teraz nasi ulubieńcy mogą z nami zamieszkać na stałe.
Firma Blik, specjalizująca się w ściennych naklejkach, proponuje nam ozdobienie ścian Muppetami.
Możemy kupić wielkowymiarową naklejkę z większością głównych bohaterów albo wybrane postaci w zestawach, w formie kwadratów. Możemy sobie taką kolekcję ulubionych twarzy umieścić w dowolnym miejscu wnętrza. Na przykład w korytarzu z pewnością poprawią humor nam i naszym gościom już od progu.

Muppety mogą też zaglądać z najróżniejszych kątów mieszkania i towarzyszyć nam na co dzień. Taki zwierzak u sufitu czy tuż przy podłodze będzie dobrym towarzyszem zabawy. To także dobry pomysł na dekorację dziecięcego pokoju, choć nam się zdaje, że niejeden trzydziestolatek będzie chciał mieć taką dekorację u siebie.

Zobacz także:

Oszukaj oko naklejką
Kropka w kropkę
Nadchodzą bobomy!

Więcej o: