Designerski domek dla lalek

Zaprojektowany przez mamy...trzech chłopców.

Miniio powstało z tęsknoty za różowymi sukienkami, wstążkami, balowymi sukniami i domkami dla lalek.

Miniio to dwie pomysłowe mamy i bardzo utalentowany tata.

Miniio to także nowoczesne domki dla lalek, z pełnym wyposażeniem. Jak mówią projektantki, swoich inspiracji szukają wśród najlepszych dorosłych projektów. W efekcie powstały domki minimalistyczne i bardzo designerskie. Nieróżowe,  estetyczne, bez zbędnych ozdób, małe wersje najciekawszych wzorniczo dorosłych wnętrz.

Miniio, domek dla lalek, design, mebelki dla lalek

Miniio to również mebelki dla lalek, nowoczesne sofy, designerskie lampy, stoły, krzesła, szafki oraz...mini tapety. Dostosowane do lalek o wielkości ok 30 cm.

Wszystko wykańczane ręcznie, produkowane z drewna, kamienia, metalu oraz nietoksycznych tworzyw sztucznych.

Do kupienia na stronie miniio.com.

WIĘCEJ ZDJĘĆ>>

Więcej o:
Komentarze (2)
Designerski domek dla lalek
Zaloguj się
 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 6 razy -2

  Bardzo ładne. Bo niestety Barbie mogą bardzo psuć gust dziewczynkom. Lalki same w sobie nie są złe, gdyby tylko jeszcze były trochę szersze, mniej biuściaste i z ładnymi twarzami, a nie słodkimi twarzyczkami - krótko mówiąc lalki rzeczywiście przypominające miniaturowych ludzi, a nie miniaturę męskich fantazji.
  Ciekawe, czy nadawałyby się dla pluszaków... jestem dorosłym dzieckiem, lalkami sie nie bawię, natomiast pluszowymi tygryskami oraz lewkami i owszem... Mój najstarszy tygrysek (dwunożny) jest akurat wzrostu typowej lalki Barbie, ale jednak jest szerszy od lalki...prędzej pasowałoby dla zupełnie malutkich tygrysków, które może trochę musiałyby się wdrapywać, ale co to jest dla tygryska? ;)

 • greenmaniaczka

  Oceniono 3 razy -3

  Rzeczywiście piękne te domki, obawiam się jednak, że są one bardziej przeznaczone dla mam, a nie córek - dziewczynkom może nie spodobać się domek tak mało kolorowy. Ale cóż - i tak na taki zakup mogą sobie pozwolić tylko nieliczni.. a szkoda :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX