Kolorowa przedszkolna łazienka

Dzieci lubią kolory. Realizacje takie, jak łazienka przedszkola w Tychach, uwzględniają preferencje przyszłego użytkownika.

Osoby pamiętające szare przedszkola ze swojego dzieciństwa, z zachwytem reagują na zdjęcia węzłów sanitarnych w przedszkolu w Tychach, zaprojektowanych przez biuro RS+ Robert Skitek.

Najciekawszym elementem wnętrza jest sufit z bryłami przypominającymi dziecięce klocki, ozdobione literkami.

Bryły są powieszone na różnych poziomach.

 

 

fot. rsplus.cpm.pl

 

Oryginalny sufit jest elementem, który się powtarza w kolejnych pomieszczeniach o różnej kolorystyce.

W każdym wnętrzu dominuje jedna, mocna barwa: żółty, czerwony, pomarańczowy i zielony.

Ta realizacja pokazuje, że wnętrza, takie jak węzły sanitarne, mogą być interesującym projektem.

Nie muszą być traktowane szablonowo, po macoszemu.

Konieczny jest do tego architekt, który ma ciekawy pomysł i konsekwentnie realizuje swoją koncepcję, oraz inwestor otwarty na propozycje specjalistów.


Zobacz zdjęcia>>


MG


zobacz także:

Meble, które rosną z dzieckiem

Pokój dla ucznia

Pokój dla dziecka - praktyczne rozwiązaniaWięcej o:
Komentarze (20)
Kolorowa przedszkolna łazienka
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  1. Ładne łazienki dla dzieci !
  2. Patrzycie na te łazienki jak by to u was w domu byłyby te klocki na suficie. Zapytajcie swoich dzieci czy im się podobają i napiszcie. Ktoś tam napisał: "One w ogóle zauważają tę sufitową dekorację? Chce im się zadzierać głowy do góry?". Dzieciaki są bardziej rozgarnięte od nie których "dorosłych", zauważają świat wokół siebie. A np. jak siedzą na sraczyku, gdzie lubią posiedzieć dłużej, to oglądają kolorowy świat zamiast białej plamy. A może najlepiej zrobić całą łazienkę albo nawet i przedszkole białe i pomalowane do połowy na zielono ?! A mamusia z tatusiem będą narzekać że ich dziecko jest mało kreatywne i że nie ma wyobraźni !
  3. Gratuluje projektu. Przemyślenie problemu z punktu użytkownika (a nie czytelnika!). Może jakiś dzieciak zostanie dobrym architektem, bo miał w przedszkolu designerską łazienkę i stylowe umywalki :)
  Taka nauka dobrego stylu od małego.
  Powodzenia

 • Gość: Gość

  0

  bardzo fajne. Szczególnie leżąc na podłodze i patrząc w sufit, a dzieci często tak robią.

 • Gość: Gość

  0

  a ja wiem co to za przedszkole i zapewniam ze nie prywatne, widocznie dobrze dyrekcja gospodaruje finansami i dlatego dzieci maja piekne ,odnowione łazienki...gratulacje, pieknie!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Jak dla mnie to normalna łazienka, tylko sufit odpicowany, który zresztą mi się nie podoba. Kafelki zwykłe, umywalka też, tylko, że jakaś kwadratowa.

 • Gość: Gość

  0

  Ludzie... jaka w Was jest zazdrość to jest nie do opisania. Gdybym był dzieckiem to wolałbym taką łazienkę, niż tą którą miałem gdy sam byłem w przedszkolu. Więc przestańcie pieprzyć że to do kitu, bo dzieciakom na pewno się to podoba.

 • Gość: Gość

  0

  Tiaaa, a potem jest tak jak z moją siostrzenicą- toalety w kształcie kangurka w przedszkolu się po prostu boi, więc nie korzysta ;/

 • Gość: Gość

  0

  Proste pytanie: kto za to zapłaci? Rodzic zarabiający 1500 zł na miesiąc? W jakim świecie żyjecie?

 • Gość: Gość

  0

  co za projektant dal kanciate umywalki dla dzieci ehhh

 • Gość: Gość

  0

  A mnie może zaraz ktoś zbeszta, ale ja jakoś nie uważam by była potrzeba jakiegoś specjalnego dopieszczania przedszkolnych łazienek. Dom to wiadomo co innego w domowej łazience można spędzać sporo czasu (Znając niektóre kobiety he, he) no więc o wygląd domowej łazienki trzeba zadbać, by się w niej milej spędzało czas. Ale łazienka w przedszkolu w której spędza się zaledwie kilka minut? Poza tym co te biedne dzieciaki mają specjalnie zadzierać głowy aż do bólu w karku by zobaczyć takie kolorowe klocuszki? One w ogóle zauważają tę sufitową dekorację? Chce im się zadzierać głowy do góry? Ja bym tak udekorowała salę gdzie dzieci się uczą i bawią, czyli spędzają większą część dnia, ale łazienka? Uważacie, iż naprawdę to jest aż takie potrzebne?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX