Zastawa jak puzzle

Puzzle Dinner Tray, czyli sposób na zorganizowany stół.

Taca Puzzle to projekt Wendy Boudewijns. Jest praktyczna, a zarazem bardzo zabawna. Pozwala na zabawę przy jedzeniu i nawet wprost do niej zachęca.

Intensywne kolory i ciekawa forma to plus, który docenią także dzieci. Taca posiada wgłębienia, w których idealnie mieszczą się sztućce oraz talerz i kubek. Dzięki temu dziecko wyrabia w sobie nawyk sprzątania - ponieważ każdy element ma swoje miejsce na stole, a po skończonym posiłku wszystkie elementy trzeba pozostawić we właściwym miejscu.

Zestaw został wykonany z bardzo jakościowej melaminy i składa się z sześciu elementów: noża, widelca, łyżki, talerza i kubka ułożonych na tacy o antypoślizgowych nóżkach. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Można ją myć w zmywarce. Puzzle zapakowane są w atrakcyjne kolorowe pudełko.

Wymiary tacki: 32 x 25,9 x 3 cm.

Cena: 139 zł.

 

Producent: Royal VKB

Dostępność: coocoo.pl

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Zastawa jak puzzle
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  ułożenie na tacy mogłoby uczyć podstaw savoir vivre`u gdyby były ułożone jak należy.

 • Gość: Gość

  0

  Wolę tradycyjne talerzyki porcelanowe, tez są ładne.

 • Gość: Gość

  0

  Coś w dziwnym miejscu te czerwone bolce. Mogłyby być wyżej. No i co to za wyrabianie nawyku sprzątania i odkładania na miejsce? Rozrzucone poza tacą, a potem rozrzucone na tacy. Bo chyba użyte sztućce kładzie się na talerzu, a nie wokół niego. :-)

 • Gość: Gość

  0

  Pozywienie z plastiku jest niezdrowe. Substancje z plastiku dostaja sie do niego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX