Profesjonalna kuchnia w każdym domu

Produkty z nowej linii "Electrolux Inspiration" mają funkcje zaadaptowane z urządzeń używanych przez najlepszych szefów kuchni na świecie!

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego potrawy przygotowywane w domu nie wychodzą tak perfekcyjne jak te podawane w restauracjach? Sekret tkwi w profesjonalnym sprzęcie, naszpikowanym funkcjami nie dostępnymi dla "zwykłych śmiertelników". Firma Electrolux postanowiła to zmienić, wprowadzając nową linię urządzeń "Electrolux Inspiration".

Electrolux rzeczywiście dysponuje profesjonalną wiedzą i doświadczeniem. Połowa szefów kuchni w Europie wymienionych w przewodnikach Michelin, korzysta na co dzień ze sprzętu tej marki. 1/3 sieci hotelowych na świecie wybiera Electrolux jako dostawcę wyposażenia do kuchni i pralni.

Electrolux, kucharze

Do konstrukcji urządzeń domowych zaczerpnięto wiele cech i funkcji z urządzeń profesjonalnych. Piekarnik CombiSteam Deluxe pozwala na przygotowanie dańz wykorzystaniem pary wodnej i gorącego powietrza jednocześnie a piekarnik Inspiro automatycznie dobiera parametry pieczenia. Pola grzejne nowych płyt indukcyjnych InfinitePro dostosowane są do naczyń o dowolnej wielkości i kształcie.

W nowej linii "Electrolux Inspiration" zwrócono też szczególną uwagę na wygląd zewnętrzny urządzeń. Wyróżnia je nspirowana skandynawskim wzornictwem czystość formy, wysoka jakość wykończeń oraz zastosowane materiały np. szkło, stal nierdzewna czy też anodowane aluminium. Panele sterowania obsługuje się intuicyjnie. Każdy panel ma taką samą grafikę z uproszczonymi ikonami oraz biały lub żółty wyświetlacz LED za czarnym szkłem. Wyższe modele mają białe wyświetlacze LED z białym szkłem.

Zobaczcie kilka urządzeń z linii "Electrolux Inspiration">>

Więcej o:
Komentarze (2)
Profesjonalna kuchnia w każdym domu
Zaloguj się
  • meriza

    0

    Fagor to profesjonalny sprzęt kuchenny. Mój brat jest kucharzem, ma swoja firmę i wiem, że ma sprzęty Fagoru

  • reniferx

    0

    Ostatnio podobną kuchnię widziałem na stronie warszawskich architektów 81.waw.pl. Biała, niewidoczna i minimalistyczna przestrzeń - tym łatwiej było ją zaaranżować, że metraż był odpowiedni :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX