Ostra łazienka

Fot. settecento.com

Ceramika włoskiej firmy Settecento, seria Crocotiles

 

 

Ostra, pikantna czy może dzika. Ta łazienka jest na pewno drapieżna. Co powoduje, że można ją tak nazwać? Wzory na ścianie inspirowane są skórą krokodyla. Dekoracja ta jest jednak subtelna i nienarzucająca się. Zobacz jak osiągnąć taki efekt.

 

www.settecento.com

 

Fot. settecento.com

 

Fot. settecento.com

 

Fot. settecento.com

 

Fot. settecento.com

 

Fot. settecento.com

 

Fot. settecento.com

 

babeczkaa

 

Zdjęcia: settecento.com 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (43)
Ostra łazienka
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Tak, pewnie tak jest

 • Gość: Gość

  0

  ...bo są "nowoczesne" :)

 • Gość: Gość

  0

  Hmmm.... teraz wiem skąd Tubądzin skopiował wzór do kolekcji M. Zienia....

 • Gość: Gość

  0

  najpierw napomknę, że student Arhitektóry nie tylko pisze "ó" w miejscu "u" ale również "h" w miejscu "ch" (i jakoś nie mam problemu z klawiaturą w tym zakresie) i za to go lubię!!!:) to dla mnie znak na niepopadanie w schematy i umiejętność wykraczania "poza".. poza cokolwiek. No dobra, dość już tego słodzenia arhitektowi, pora przejść do opinii. Otóż moim zdaniem te łazienki nie są złe, nawet jeśli większe od blokowych, to z każdego przecież projaktu czy pomysłu można uszczknąć cos dla siebie, chociaż jakiś niewielki skrawek. Mi się podobają białe ręczniki, w ogóle lubię biel. Mam natomiast zastrzeżenia co do tych okrągłych zlewów, które przypominają mi do złudzenia wazę na zupę... Jak dla mnie, to zbyt wystają ponad blat, wolę umywalki tradycyjne. Poza tym jest OK. Dla mnie najważniejsze jest gustowne urządzenie wnętrza i wzajemne uzupełnianie się kolorów. Mogłoby być też pomarańczowo-bordowo lub zielono- żółto. A że jest czarno-biało to wybór architekta - miał do tego prawo. To tylko propozycja:) Pozdrawiam wszystkich chcących zrobić coś dla domu:)

 • Gość: Gość

  0

  mam nadzieję że to robione ręcznie, a nie upieprzą krokodyla i happy, zadowolenii

 • Gość: Gość

  0

  jestem architektką i podoba mi się jedynie wnętrze na pierwszej fotce, wcale nie jest zimne i nieprzyjemne, za to bardzo eleganckie i ma nastrój, sypialnia w głębi także i nie miałabym nic przeciwko temu aby się rozebrac w takim wnętrzu;) lub zostać rozebrana w dzikim szale hehe.Bo wnętrze jest dzikie i bardzo męskie i jak najbardziej erotycznie działa.. bardziej niż kolorowe i pstrokate opakowania proszków do prania...:) Mogłabym się przyczepić do paru rzeczy, np grubaśne, jase fugi ale i tak jest ok. Pozostałe wnętrza słabe. Sama prezentowana kolekcja fajna, choć łatwo otrzeć się o kicz. Trzeba stosować z umiarem i wyczuciem(patrz zdj.pierwsze) a nie kłasc na oślep. Szkoda, że tak złe zdanie mają niektórzy o architektach, proszę nie wkładać wszystkich do jednej szuflady. Dobry architekt potrafi stworzyć piękne wnętrze nie zapominając o funkcjonalności..na dodatek takie, w którym klient będzie się czuł jak u siebie a nie w szpitalu czy na wystawce...o ile mu się za bardzo nie przeszkadza własnymi wizjami i mądrościami czy szukaniem problemów na siłę. I nie jestem tu złośliwa ale nie tylko mi ale i klientom , którzy do mnie trafiają najbardziej z moich wcześniejszych projektów podobają sie te , w których klient nic lub niewiele zmienił z początkowej koncepcji..to chyba daje do myślenia..A więc nie bójcie się zatrudnić fachowca i zaufać jego wiedzy i doświadczeniu.

 • Gość: Gość

  0

  REWELACJA !!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Robak do bloków to masz płytkę od polskich producentów-po co pokazywać wszedzie pełno jest tego badziewa

 • Gość: Gość

  0

  brrrr.... jakby tak wyglądały łazienki w McDonalds to miałbym powód by tam chodzić, fajne, designerskie ale kompletnie nieprzystosowane dla użytkowników "domowych", nie ze względów funkcjonalnych, bo nie o tym są zdjęcia (te mają jedynie zaprezentować design produktu, więc nie ma co się gorączkować) ale ze względu na panującą tam temperaturę ... brrrr... nie wyobrażam sobie siebie o 6 rano w takim igloo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX