Kierunek zwiedzania

Fot. ascot.it

Do urządzania naszych mieszkań czasem warto podejść z przymrużeniem oka. Niejednokrotnie jeden zabawny szczegół potrafi rozładować atmosferę, nadać wnętrzu indywidualny charakter

 

 

To samo możemy powiedzieć o ceramice PUN włoskiej firmy Ascot. Cała kolekcja to ceramika w różnych kolorach w jednakowych wymiarach (12x25 cm), przy czym cześć kolekcji to płytki o gładkiej powierzchni a część z wytłoczonymi słowami.

 

 

 

Fot. ascot.it

 


Samo słowo PUN oznacza w języku angielskim grę słów. I tak odpowiednio układając wybrane płytki w poszczególnych miejscach łazienki czy kuchni - możemy uzyskać bardzo ciekawe i przede wszystkim wesołe efekty. Wyglądają one jak płaskorzeźby i mogą stanowić swoiste kierunkowskazy w pomieszczeniach.

 

 

 

Fot. ascot.it

 

 

Kolekcję ceramiki Pun włoskiej firmy Ascot zaprojektował Stefano Pirovano. To projektant, który od początku lat osiemdziesiątych zajmuje się grafiką, ilustracją, architekturą i wzornictwem.

 

 

babeczkaa

 

 

Zobacz również:

 

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (7)
Kierunek zwiedzania
Zaloguj się
 • maciej.zarzycki77

  0

  bardzo specyficzne

  ____________________________
  lekcje angielskiego przez skype

 • Gość: Gość

  0

  Nie ma znaczenia czy nowe czy nie. Ja szukam wersji "kuchennej" tych płytek i niestety są problemy. Producent zamieszcza w katalogu płytki z napisem coffee, których nie można zamówić :/

 • Gość: Gość

  0

  wpiszcie: "łazienka idealnie biała" w googlu :) zwroccie tez uwage na daty...

 • Gość: Gość

  0

  Nowe? ogladalem te kafle 2 lata temu jak urzadzalem mieszkanie...

 • Gość: Gość

  0

  Wreszcie coś nowego!Może nie koniecznie zapiera dech w piersiach ale takie "coffe" w kuchni...świetnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX