Płytki Macieja Zienia

Jeden z najbardziej znanych polskich projektantów mody zaprojektował płytki ceramiczne dla firmy Tubądzin.

 

Efektem współpracy Macieja Zienia z Tubądzinem są dwie kolekcje płytek: "Paris" i "London". Przy tworzeniu obu kolekcji projektant inspirował się klimatem i atmosferą tych europejskich stolic.

"Londyn to z jednej strony rozmach, tradycja, wielkość i dynamika, ale jednocześnie nowoczesność i ekstrawagancja" - mówi Zień.

W ramach kolekcji Londyn  znajdziemy dwie linie płytek: "Piccadilly" oraz "Queensway". Kolekcja Paris to "Louvre", "Bastille", "Concorde" oraz "Opera".

 

Marta Lubaszewska

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Płytki Macieja Zienia
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  szkoda tylko że te płytki są niesamowicie krzywe , w mojej ponaddwudziestoletniej praktyce rzadko spotyka łem tak dziadowsko krzywe płytki - i co z tego że jakiś tam zień je projektował - mógłby je położyć sobie w krzywym domu i patrzeć na swoje dziadostwo, niby rektyfikowane a różnice mają nawet do 1 mm- dziadostwo i póżniej ktoś wypowiada sie o dokładniości polskiego kafelkarza kiedy nawet nie wie co to jest dokładność 1 mm różnicy w płytce rektyfikowanej to kompletna dyskwalifikacja , a krzywizny nawet na długiej płytce dochodzą do 2 mm, dziadostwo ,dziadostwo może tylko podpisane nazwiskiem Zień

 • Gość: Gość

  0

  Kolekcja "London" wymiata! Jedna z moich klientek, która miała bzika na punkcie wszystkiego co jest związane z Londynem prawie się popłakała ze szczęścia, kiedy pokazałam jej wizualizację projektu w CAD Kuchnie z użyciem tych płytek. Konkretnie to na jednej ze ścian użyłam płytki "Big Ben" i efekt był świetny.

 • Gość: Gość

  0

  Mam u siebie kolekcję Picadilly w łazience. Wygląda bardzo efektownie w biało-czarnych barwach. Polecam.

 • Gość: Gość

  0

  Mam straszną łazienkę - kolekcja Maciej Zień seria Luvre 3. Po położeniu i wyspoinowaniu jasną zaprawą okazało sie że każda płytka z tej serii ma szarą ramkę dookoła brzegów .Producent twierdzi że jest wszystko w porzadku . Pytka na ekspozycji wyglądała zupełnie inaczej .Nie kupujcie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX