Łazienka na zamówienie...dzieci.

Bezpieczna, kolorowa, zabawna. Łazienka idealna dla dzieci.

 

Firma Laufen, produkująca ceramikę łazienkową, zaprosiła do współpracy znanego niemieckiego projektanta Andreasa Dimitriasa. W wyniku tej współpracy powstała niezwykła kolekcja łazienkowa "Florakids".

Florakids to  łazienka jak z bajki, bardzo kolorowa, pomysłowa i urocza. Wszystkie produkty tej serii są rozmiarem i formą dostosowane dla najmłodszych. Zaokrąglone kształty są bezpieczne, a żywe kolory sprawiają, że całość jest bardzo wesoła.

W kolekcji dostępne są: kolorowe umywalki w kształcie kwiatu, ceramiczne półki - chmurki, lustra - kwiaty lub modułowe lustro w kształcie gąsienicy, kolorowe baterie oraz toaleta z mini oparciem i małą średnicą, dzięki czemu dzieci nie będą się bały z niej korzystać. Dodatkowo deski sedesowe posiadają powłokę antybakteryjną.

 

Jak twierdzi projektant ta łazienka jest stworzona na specjalne zamówienie dzieci.

 

Zobaczcie zdjęcia >>

 

Marta Lubaszewska

 

Zobacz także:

Łazienka według braci Bouroullec

Niezwykły zwykły korek do wanny

Łazienka bez glazury

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Łazienka na zamówienie...dzieci.
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Fajna do przedszkola, ale w domu bym takiej nie chciał.

 • Gość: Gość

  0

  Carbon C14 Jedyny polski, profesjonalny producent urządzeń sanitarnych na indywidualne zamówienie.
  Wanny, brodziki, umywalki na dowolny wymiar, kolor i kształt.
  Polecamy usługi naszej własnej brygady remontowej specjalizującej się w budowie łazienek. Budujemy w/g projektu od A do Z , łącznie z meblami, sanitariatami , hydrauliką i całą budowlanką.
  www.carbonc14.pl
  519-170-600

 • Gość: Gość

  0

  bardzo fajna. Faktycznie stworzona dla dzieciaków. W większości polskich domów (co widać na przykład na forum domoklika) dzieciaki nie mają swoich łazienek, a w całym domu zazwyczaj jest jednak, wspólna dla wszystkich łazienka. W takim wypadku nie ma miejsca na takie ustępstwa dla pociech :)

 • Gość: Gość

  0

  fajna,zwłaszcza sedes przy samym oknie,ale pewno sie czepiam,pomysł sam w sobie bardzo sympatyczny.

 • Gość: Gość

  0

  Urocza, piękna i bardzo praktyczna

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  Z mojej perspektywy jest to okropny kicz. Zakładając, że nikt poza dziećmi nie będzie z niej korzystał i tak bym czegoś takiego nie chciał. Moja żona zaprojektowała (SAMA!) bardzo ładną łazienkę w net+ z użyciem wielobarwnych płytek z Paradyża i owszem, jest w niej teraz dość kolorowo, ale przy tym jest w dobrym stylu, nie tak jak tutaj...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX