Przestrzeń według Oskara Zięty - meble jak klocki Lego

red.

Meble, które nie są przywiązane do przestrzeni i funkcji.

zięta, oskar zięta, 3 , nowa technologia, nowe meble
Warsztat Kreatywności na IMM Cologne z meblami z kolekcji 3 Oskara Zięty
fot. mat. prasowe

Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia wnętrz IMM Cologne to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w dziedzinie projektowania wnętrz. Podczas tegorocznych targów w Koloni ekipa Oskara Zięty użyła swojej nowej technologii i kolekcji 3+ do stworzenia innowacyjnego Warsztatu Kreatywności i targowej kawiarni.

Oba miejsca cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i promowały polski design na najwyższym poziomie. Dzięki technologii 3+ powstają meble które nie są przywiązane do przestrzeni i funkcji. Ten sam stół raz może być eleganckim funkcjonalnym meblem przy którym możemy napić się kawy, zjeść lunch lub podpisać ważny kontrakt, a kiedy indziej może stać się stołem roboczym użytym w warsztacie.

Kluczowym elementem kolekcji są płyty pokryte siatką punktów, z których można tworzyć dowolne obiekty kupując odpowiednie łączniki. Regał można więc łatwo zamienić w box na kółkach albo blat w panele wystawiennicze. Konstruowanie nowych obiektów przypomina zabawę klockami Lego. Idealnie wpasowuje się to w styl życia współczesnych nomadów.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Przestrzeń według Oskara Zięty - meble jak klocki Lego