Kolorowe mieszkanie dużej rodziny

Duża rodzina i dużo kolorów.

Często zaglądamy do mieszkań z różnych stron świata. Dziś sprawdzamy, jak się żyje w Finlandii. To wnętrza zachwyciło nas kolorami i ciekawymi rozwiązaniami.

Riikka Kantinkoski i Mirja Karjula mieszkają tu z sześciorgiem dzieci i psem Poika. Ona jest projektantką mody, on stolarzem - razem tworzą bardzo kreatywny duet, co najlepiej widać w ich barwnym i wesołym domu

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

 

 

Para prowadzi blog roadtripinfinland.blogspot.com.Więcej o:
Komentarze (8)
Kolorowe mieszkanie dużej rodziny
Zaloguj się
 • nielubiehejtu

  Oceniono 39 razy 27

  Zdjęcia tego domu były w internetach już zylion lat temu. Więc nie pokazujcie proszę odgrzewanych kotletów. A dom jak dom - więcej na tych fotach widać rodzinnej zadymy niż wnętrz.

 • tpdlagier

  Oceniono 27 razy 23

  Nie widziałem tych zdjęć wcześniej ale nie dziwi mnie fakt żę GW powtarza jakiś materiał bo to chyba już norma, jak z filmami w tv. A co do zdjęć - jeden wielki bełkot. Zdjęcia są kolorowe ale nie pokazują kompletnie nic, żadnych szczegółów, żadnych detali które obrazują fiński styl zamieszkiwania.

 • feliz_madre

  Oceniono 30 razy 14

  Jak oni to robią? Przy 6 dzieci taki porządek, wręcz sterylny - mówię o podłogach. Kto ma dzieci, ten wie o czym piszę ;-)

 • Oceniono 6 razy 4

  Mirja Karjula to kobieta, gratuluje rzetelnego dziennikarstwa! I nie zaden partner zyciowy Riikki, a kolezanka z projektu.

 • nioma

  Oceniono 4 razy 0

  straszne kolory, bolą oczy jak się zdjęcia ogląda, a co dopiero jak się w tych wnętrzach mieszka na co dzień?

 • paula_kloc

  Oceniono 4 razy 0

  To jakiś koszmar!!! Nawstawiali Eamsów - bezguście, dramat!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX