Mieszkanie dla miłośnika motoryzacji

Zaglądamy dziś do wnętrza w prawdziwie męskim stylu. To mieszkanie w Olsztynie, zostało stworzone dla miłośnika motoryzacji.

Łupstych to część dzielnicy administracyjnej Gutkowo w Olsztynie. Znajduje się ciekawe mieszkanie zaprojektowane przez Ewę Patalas-Mazur z Patalala Studio Wnętrz. Zadanie nie było łatwe - wnętrze miało być proste i mieć męski charakter. Mieszkanie o powierzchni 83 m2 ma bardzo ciekawy układ - jest otwartą przestrzenią z całą ścianą okien wychodzących na jezioro.

Zaaranżowano tu salon z otwartą kuchnią, sypialnię i łazienkę. W mieszkaniu można znaleźć sporo motoryzacyjnych motywów, wynikających z zawodu właściciela - instruktora nauki jazdy.

mieszkanie dla mężczyzny, mieszkanie w męskim stylufot. ewapatalas.pl

Jest tu dywanik w kształcie znaku drogowego, fototapeta przedstawiająca silnik w powiększeniu i moto fotografia. Centrum salonu jest ogromna jasna sofa mogąca pomieścić wielu gości.

Mieszkanie łączy proste formy z retro elementami (tj. lampa sufitowa w sypialni czy postarzane gałki w nowoczesnej kuchni), które wprowadzają bardziej domowy klimat.

Co sądzicie o tym wnętrzu? Podoba się wam?

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Komentarze (1)
Mieszkanie dla miłośnika motoryzacji
Zaloguj się
  • FIU FIU

    Oceniono 4 razy 0

    Takie lampy na kablach w oplocie i żarówki retro można kupić na fiufiushop.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX