Wasze wnętrza: mieszkanie Daniela i Anety

Niewielkie mieszkanie w malowniczej Kamiennej Górze

Daniel jest kolejnym czytelnikiem, który zdecydował się wziąć udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłał nam zdjęcia swojego mieszkania o powierzchni 42 m2 w Kamiennej Górze. Oto co o nim napisał:

Jest to mieszkanie całkowicie zaprojektowane i wykonane przeze mnie, z pomocą mojej żony. Znajduje się ono w w poniemieckiej kamienicy. Jest tu salon z aneksem kuchennym, pokój dziecka oraz łazienka.

Jeśli Wy również chcielibyście pochwalić się swoim mieszkaniem na łamach Domosfery, przysyłajcie zdjęcia i opis na adres domosfera@gazeta.pl

ZOBACZCIE MIESZKANIE DANIELA I ANETY>>

Więcej o:
Komentarze (33)
Wasze wnętrza: mieszkanie Daniela i Anety
Zaloguj się
 • sasiadka_kliny

  Oceniono 31 razy 23

  Nie wiem co tu komentować - jak z kiepskiej oferty mieszkania na wynajem... Gacie na krześle, ręka w kadrze przy głowie Vadera, ładowarki na stole. Poza tym pusto, zimno. Ale może publikacja pomoże znaleźć lokatora?

 • irekf.net

  Oceniono 16 razy 16

  wspaniały przykład jak z mieszkania w kamienicy zrobić nudne, nijakie blokowe mieszkanie. Obok wszystkich wytkniętych już rzeczy mi się w oczy przede wszystkim rzucają okna. Ludzi, którzy w kamienicach wstawiają duże powierzchnie bez historycznych podziałów powinien z urzędu ścigać prokurator. Jak się patrzy na tak oszpecone poniemieckie kamienice to aż się płakać chce nad brakiem gustu i kompletnie zaburzonym poczuciem estetyki :(

 • trollingstones

  Oceniono 15 razy 15

  Rzadko się pastwię nad cudzym gustem, doceniam różne dziwne style retro i pomysły z braku funduszy, ale na powrót do lat 1995-2000 jest jeszcze za wczesnie:-) Klasyczne gazetkowe-marketowe wnętrze sprzed 10 lat: podwieszane sufity, panele, meble wenge.. I nagracone wszędzie potykaczy, nawet do kibla się ciężko dostać, za dużo tej kuchennej zabudowy na takie małe mieszkanko.

 • yoyka

  Oceniono 16 razy 10

  No kiepsko, cóż można powiedzieć więcej. Próba pozostania w czarno-białym klimacie, zamiast minimalizmu wyszedł minimalistyczny ućkaizm. Płyteczki z kwiatuszkami błyszczącymi w łazience zapchanej czarno-białym bałaganem wyglądają fatalnie. Kicz, ale niekontrolowany niestety. Okropne rozwiązanie z powieszanym światłem, nie ma nic gorszego niż te zabudowa na suficie. Ściany w sypialni, wystawka z płyt i ten obrazek trzyczęściowy wciśnięty w kąt dopełniają "dzieła".

 • nioma

  Oceniono 15 razy 9

  Smutno, brzydko, nijako, bez wyrazu...

 • dbs2004

  Oceniono 5 razy 5

  Zakład pogrzebowy jak z folderu - strach umierać.

 • feminatyka

  Oceniono 5 razy 5

  Czułam się jak w sklepie meblowym, sztampowość, brak charakteru, brak indywidualizmu, bez duszy !

 • uthark

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo zimne wnętrze. Nie zauważyłem żadnej książki.

 • kkk

  Oceniono 2 razy 2

  bardzo bardzo kiepskie, szare bure i ponure, zero ergonomii (zwłaszcza w łazience).
  Poza tym - poniemiecka kamienica i taki styl?? az żal! Można było nawiązac do stareo wnętrza, pomieszać stare z nowym, zrobić fajne stylowe i wcale nei starodawne (jesli ktos nie lubi) mieszkanie z klasą.
  a tak? wyszłamasakra

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX