Małe mieszkanie pełne światła, zaprojektowane dla emerytki

To 35-metrowe, jasne mieszkanie w bloku, zostało zaprojektowane dla kobiety, która właśnie przeszła na emeryturę.

Architekt Raanan Stern prowadzi własne studio projektowe w Tel Awiwie. Jego kolejną realizacją jest niewielkie mieszkanie w bloku położonym w zielonej dzielnicy Tel Awiwu. Stern zaprojektował je dla kobiety, która właśnie przeszła na emeryturę.

Mieszkanie o powierzchni 35 m kw.  jest bardzo jasne i pełne światła. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz niewielkiej sypialni.  Dominuje tu biel, przełamana gdzieniegdzie pastelowymi akcentami. Zwraca uwagę kuchnia, w której szafki pomalowano na kolor rozbielonego groszku.

Wnętrze wyposażono mieszkanką nowoczesnych mebli oraz sprzętów z duszą. Znaleźć tu można zarówno modną lampę na kolorowym kablu, jak i bardzo ciekawy fotel w stylu vintage. Te kontrasty widać zwłaszcza w łazience, gdzie prostą, nowoczesną umywalkę nablatową postawiono na starej, drewniej szafce.

W przedpokoju architekt umieścił szafę z dużymi, lustrzanymi drzwiami. Dzięki temu zabiegowi, niewielka przestrzeń wdaje się być większa niż w rzeczywistości.

Bardzo podoba nam się to mieszkanie. Jest miłe, przytulne a przy tym takie... normalne!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Komentarze (4)
Małe mieszkanie pełne światła, zaprojektowane dla emerytki
Zaloguj się
 • draconessa

  Oceniono 18 razy 16

  To NIE jest mieszkanie dla emerytki. Dla studenciaka tak, ale dla emerytki? Nie ta estetyka, niewygodne. Sypialnia tragiczna - juz widze osobe starsza wspinajaca sie na to lozko lub probujaca zmienic na nim posciel. I jak zawsze - zero miejsca na przechowywanie. Emeryci nei sa bogaci, ale jednak jakies ubrania i inne rzeczy maja. prezentacja pod haslem; jak zmarnowac 35 metrow.

 • Dorota Dobrowolska

  Oceniono 6 razy 6

  Mieszkanie nie dla emerytki! Gramolenie się do tak wielkiego łoża , jego ścielenie i wymiana pościeli - dla wielu osób starszych to mordęga; kuchenka gazowa z dwóchstron przy szybach = podświetlenie płyty i nie widać płomieni, można zapomnieć o włączonym gazie, brak możliwości podłączenia okapu, co przy połączeniu z salonem jest niezbędne, i te żaluzje i szyby do mycia po każdym ugotowanym obiedzie.Projekt niedoświadczonego dizajnera.

 • Alina Szczepańska

  Oceniono 8 razy 6

  czemu tak podkreślacie , że mieszkanie dla emerytki? Jest nowoczesne , proste, bez bibelotów nijak nie przystaje do stereotypu starszej pani. No co wy ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX