Nowoczesny dom w Wesołej - 180 m kw.

Eleganckie i stylowe wnętrze.

Wesoła to zielona dzielnica Warszawy, w południowo-wschodniej części miasta. Właśnie tu znajduje się dom o  powierzchni 180 m kw. zaprojektowany przez Kamilę Paszkiewicz z pracowni architektonicznej Paszkiewicz Design.

Głównym celem projektantki było stworzenie eleganckiego i nowoczesnego wnętrza, które będzie jednocześnie idealnym miejscem do wypoczynku. Kuchnia z wyjściem na salon, biuro, sypialnia z salonem kąpielowym stworzyły optymalną przestrzeń zarówno do twórczej pracy jak i efektywnego relaksu.

nowoczesny dom, nowocześnie urządzony dom, dobrze urządzony dom, jak urządzić domfot. Karolina Juszczyk

Projekt domu wykonany został w porozumieniu z właścicielem, dla którego dobrze zaprojektowane meble i dodatki oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych odgrywają znaczącą rolę.

Dom jest jasny i pełen światła. Zdecydowano się na połączenie naturalnych fornirów amazouke z czarnym granitem oraz dymionym szkłem. Materiały te kontrastują z bielą ścian, tworzą czystą, graficzną ale i ciepłą i przyjazną przestrzeń.

 

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Komentarze (2)
Nowoczesny dom w Wesołej - 180 m kw.
Zaloguj się
  • ostrus7

    Oceniono 41 razy 31

    To wygląda jak nijakie wnętrze pokazowe, które ma się, z założenia, podobać każdemu czyli nikomu. To nie jest wnętrze przyjazne ludziom, a tym bardziej rodzinie z małymi dziećmi. Nie chciałabym pucować tych błyszczących powierzchni przy schodach i wannie (!!!!). Straszna jest też ilość drewna w łazience. Miało być pewnie spa w stylu wschodnim, a wyszły meble bodzio.

  • bupu

    Oceniono 2 razy 0

    Ja dobrze widzę, że salon kąpielowy (po naszemu duża łazienka) ma nad wanną szklaną ścianę, przez którą można widzieć wszystko? Rozumiem, że domownicy potrzeby prywatności nie posiadają...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX