Jasne i eleganckie małe mieszkanie - 36 m kw.

red.

Mieszkanie w skandynawskim stylu

małe mieszkanie, jasne mieszkanie, mieszkanie w skandynawskim stylu, jak urządzić małe mieszkanie
Mieszkanie w Goteborgu - 36 m kw.
fot. alvhemmakleri.se

W skandynawskich agencjach nieruchomości można znaleźć prawdziwe perełki. Dzięki uprzejmości jednej z nich Alvhem Makleri & Intereior, pokazujemy Wam dziś mieszkanie o powierzchni 36 m kw. w Goteborgu. Znajduje się ono na 4 piętrze kamienicy w centrum miasta. Składa się z przedpokoju, niewielkiej łazienki z prysznicem i pokoju z otwartą kuchnią i wnęką, w której zaaranżowano sypialnię.

Wnętrza są jasne i bardzo stylowe. Zwracają uwagę pomalowane na biało, pieczołowicie odrestaurowane dębowe parkiety. Na jednej ze ścian, zdecydowano się odkryć surowe cegły. W salonie zaaranżowano kącik jadalny. Stanął tu duży stół z czterema krzesłami, nad którym zawisł kryształowy żyrandol. Na tle ceglanej ściany prezentuje się on imponująco. Nie zapomniano również o niewielkim kąciku do pracy.

Warto zwrócić uwagę na sypialnię, którą zaaranżowano we wnęce. Wydawać by się mogło, że ścianę w tej części mieszkania zdobią przepiękne płytki. Nic bardziej mylnego - to tapeta firmy Cole & Son. Jak Wam się podoba to wnętrze?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Jasne i eleganckie małe mieszkanie - 36 m kw.