Źle urządzone mieszkania. Oni popełnili błędy, my ich nie powtarzajmy. Czego warto unikać?

Źle dobrany zlewozmywak, zbyt mało kontaktów, kolor ścian inny niż na próbniku w sklepie - o błędy w urządzaniu wnętrz nietrudno. Zobaczcie kilka z nich.

Urządzanie mieszkania wiąże się zawsze z podjęciem wielu trudnych decyzji. Wykańczając czy meblując mieszkanie większość z nas zdaje się na własny gust. Z pomocy architektów wciąż korzysta niewielu Polaków.

Warto jednak zdawać sobie sprawę, że możemy popełnić całą masę błędów. Niektóre z nich można łatwo "odkręcić" (przesunięcie zastawiających przejście mebli czy przemalowanie ścian to żadna sztuka). Inne błędy (np. źle dobrana ceramika łazienkowa, czy nieprzemyślana kuchnia) wiążą się ze sporymi kosztami i koniecznością remontu.

Wybraliśmy dla Was kilkanaście zdjęć mieszkań, których właściciele popełnili sporo błędów. Zobaczcie, ku przestrodze!

ZOBACZCIE MIESZKANIA>>
Więcej o:
Komentarze (22)
Źle urządzone mieszkania. Oni popełnili błędy, my ich nie powtarzajmy. Czego warto unikać?
Zaloguj się
 • tajemniczy_klient

  Oceniono 78 razy 70

  Najgorzej jak za pisanie biorą się ludzie bez przygotowania. Co najmniej 30% podpisów pod zdjęciami mija się z rzeczywistością. Co innego uleganie modom, co innego przestarzałe wzornictwo, a co innego źle wykonane (być może celowo) zdjęcie na podstawie, którego ocenia się rozwiązanie.
  Jak ktoś ma mały pokój i chce mieć normalne łóżko to pewnie powinien wybić ścianę do sąsiada? Jeśli ktoś dobrze się czuje w otoczeniu bibelotów nigdy nie zaakceptuje zimnych, surowych i bezdusznych wnętrz.
  ..........................
  Ewidentnym błędem jest bez wątpienia usytuowanie bidetu w mikroskopijnej łazience.

 • lebonheur

  Oceniono 65 razy 47

  Po pierwsze : nie krytykowac innych, tego sie po prostu nie robi. Kazdy mieszka jak chce. Po drugie : gazeta powinna wiedziec, ze NIE z przymiotnikami piszemy razem, a wiec nie "lazienka nie wygodna" lecz niewygodna. Moze byc tez: ta lazienka nie jest wygodna...

 • natassja

  Oceniono 62 razy 40

  Niektóre z tych wnętrz są lepsze od np. sterylnych ultranowoczesnych wnętrz, które wyglądają jak nieużywane pomieszczenia w kostnicy czy sali sekcyjnej - pusto i gładko.

 • asia06

  Oceniono 40 razy 34

  A dlaczego większość tych zdjęć to zdjęcia amerykańskich mieszkań?

  Zdjęcie z wyspą kuchenną to zdjęcie częsci, a nie całej kuchni (w dodatku kuchni połączonej z salonem). W takiej sytuacji wyspa jest całkiem na miejscu. Wygląda to ładnie i jest funkcjonalne (o ile ktoś lubi otwarte kuchnie).

  Poza tym - należy poprawić błędy ortograficzne w tekście.

 • yriss

  Oceniono 35 razy 25

  bardzo nieprofesjonalny artykuł

 • burina

  Oceniono 25 razy 23

  Poprawcie błędy ortograficzne.

 • nikt_inny

  Oceniono 28 razy 22

  nie widzę drugiego kominka

 • klassa

  Oceniono 20 razy 10

  Misjonarze z GW zebrali kilkanaście zdjęć wnętrz ( nie z polski) i swoją koślawą polszczyzną pouczają nas,aby tego nie naśladować. A tu nie chodzi przecież o te wnętrza, tylko o tą pierś indyka z Lidla.

 • remuszko.s

  Oceniono 48 razy 8

  Dziękuję ci gazeto!
  Dzięki tobie wiem co robię źle, wiem co mam myśleć i wiem jak mam żyć,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX