10 błędów w urządzaniu łazienki. Czego warto się wystrzegać?

red.
02.09.2016 08:56
A A A
Zła wentylacja w łazience

Zła wentylacja w łazience (Fot. Lindsay Grant (CC BY-SA 2.0))

Urządzanie łazienki to zawsze ogromne wyzwanie. Jakie błędy najczęściej popełniamy? Na co warto zwrócić szczególną uwagę?
Zobacz zdjęcia (12)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (10)
Zaloguj się
 • pawlaka12

  Oceniono 24 razy 24

  Szanowno Gazeto Wyborczo, proszę o poradę. Mam łazienkę 1,5 m2. Proponujecie urządzić brodzik w sraczu czy sracz w brodziku?

 • yriss

  Oceniono 10 razy 10

  Ja pierniczę - jak wy możecie pisać takie bzdury. Zazwyczaj te artykuły o wnętrzach nie grzeszą profesjonalizmem, ale już trudno, nie każdy w tym pracuje a jak wiadomo na urządzaniu wnętrz i leczeniu zna się każdy. Ale jak można napisać taką głupotę, że należy zaczynać zakupy od mebli łazienkowych i do nich później dobierać ceramikę, np. umywalkę. To jak kupowanie buta i szukanie do niego nogi. I już widzę minę tego sprzedawcy, którego autor tego tekstu radzi poprosić o pomoc.

 • cud_malina

  Oceniono 7 razy 7

  To mówicie, że mam przenieść pralkę do kuchni i w niej trzymać talerze, i że tak będzie wygodniej?
  Gdzie bardziej potrzebne są szafki: w łazience czy w kuchni???

 • kaskaz1

  Oceniono 4 razy 4

  Co za dziwny zwyczaj fotografowania łazienek z otwartym sraczem.

 • sselrats

  Oceniono 6 razy 4

  Czy jest jakas roznica pomiedzy plesnia i grzybem?

 • pepe310

  Oceniono 3 razy 3

  to jest jakieś szaleństwo z radami typu "przenieś pralke do kuchni". Zazwyczaj jest tak, że skoro łazienka jest mała to i kuchnia podobnych rozmiarów lub niewiele większa.
  Lepiej pzostawić pralkę w łazience i zagospodarować miesce nad nią: dodatkowe półki, szafki- miejsce jest aż do sufitu. Wóczas można spokojnie zrezygnować ze stojących mebli na pdłodze. Żeby nie być gołosłownym, jak tak mam - miejsce nad pralka zagospodarowane szczelnie aż po sufit w postaci zabudowy. Na podłodze nie mam żadnych mebli czy szafek poza koszem na bieliznę. Łazienka 1,70mx1,80m.

 • dsdesign

  0

  Mało kto wie, że łazienkę można kompletnie urządzić na miarę. To co widzimy w katalogach, poradnikach i boksach sklepowych, nijak ma się do naszej łazienki. Na miarę można zrobić nie tylko meble, ale także wanny, umywalki, brodziki. Do tego w dowolnym rozmiarze, kształcie, kolorze. Zobaczcie np polskie rozwiązania Luxum, warto poszukać i zobaczyć jaki jest efekt.

 • calahir

  Oceniono 4 razy 0

  Jest tylko jeden błąd: toaleta w łazience.

 • sselrats

  Oceniono 4 razy -2

  Dobra kolorystyka niestey jest kierowaniem sie moda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX