Modna łazienka - trendy w urządzaniu

ml./red
17.07.2014 11:00
A A A
Łazienka bez płytek. Ściany pomalowano farbą odporną na wilgoć.

Łazienka bez płytek. Ściany pomalowano farbą odporną na wilgoć. (Fot. Duravit)

Współczesna łazienka to coś więcej niż tylko pomieszczenie służące do utrzymania higieny. Ma być modne i wygodne. Choć oczywiście powinno być nadal funkcjonalne. Jakie są współczesne trendy łazienkowe?
Zobacz zdjęcia (15)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (7)
Zaloguj się
 • dupa_dupy

  Oceniono 20 razy 8

  Jakby ktoś patrzył na trendy a nie to co sie komu podoba to wszyscy mieszkalibyśmy w mieszkaniach z białymi drzwiami, łazienkami i kuchniami, oraz ścianami pomalowanymi na szaro. Takie wnętrze można zmieniać nawet 50 razy w tygodniu zmieniając dodatki. Nabijam się bo mam gres szkliwiony w połączeniu z zabudową fornirowaną... wiem, strasznie passe. Ale żeby sobie poprawić humor wchodzę na serwisy sprzedaży mieszkań i oglądam co powymyślali nowo-bogaccy z wilanowa ;)

 • mariana08

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie modna łazienka, to łazienka urządzona ze smakiem, prosta, ale jednocześnie z charakterem. Taka aranżacja bardzo mi się podoba: i-budowlany.pl/opoczno-fusion-c-1_2_631.html

 • katarzyna.wesola

  0

  bardzo piękna łazienka, właśnie swoją w takim stylu, na razie jeszcze nie mam zdjęć, ale jak ją skończę na pewno się pochwale, a już teraz mogę zdradzić że będę mieć m.in. przepiękna drewnianą umywalkę od kalvaro, coś w tym stylu
  kalvaro.pl/sklep/kalvaro/diana-produkt-pogladowy/
  i fototapetę podobną do tej
  pixers.pl/blog/wp-content/uploads/2013/04/jungle-wall-mural.jpg
  już nie mogę się doczekać <3

 • Arkadiusz Mieczyk

  0

  Mnie się te minimalistyczne łazienki bardzo podobają. Często są wyposażone w ceramikę Roca, pasuje do tego stylu jak ulał.

 • Monika Roniewicz

  Oceniono 1 raz -1

  wydaje mi sie, ze jasne lazienki sa raczej na topie? chociaz to nie ma reguły. mnie się zawsze podobały nieoczywiste rozwiązania, marzy mi się czarna łazienka z przełamaniem w postaci zielonej mozaiki viverto.pl/mozaika_szklana_gl-13001_28_8x28_8_barwolf,115,16094.html do tego minimum klasycznych dodatków i myślę że wyszło by bardzo estetycznie a zarazem ekskluzywnie:)

 • Luxum Wnętrza

  Oceniono 1 raz -1

  Jak urządzić nowoczesną łazienkę? Jest na to idealny sposób www.luxum.pl/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX