Błędy w urządzaniu kuchni. Czego warto się wystrzegać?

20.03.2017 10:29
Kuchnia

Kuchnia Fot. palindrome6996 (Flickr.com); licencja CC BY 2.0

Wszyscy chcemy, aby nasza kuchnia była ładna i funkcjonalna. Jakie są najczęstsze błędy w urządzaniu kuchni? O czym warto pamiętać?

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (6)
Błędy w urządzaniu kuchni. Czego warto się wystrzegać?
Zaloguj się
 • uploadhelski

  Oceniono 13 razy 13

  Widziałem kiedyś gościa który wypisując fakturę napisał "Przeczkole". Ma uwagę klientki - "Prze-D-szkole" zastanowił się, spytał dla pewnośći = "PrzeDDD", pani skinęła głową a geniusz
  ortografii pisał z wysuniętym językiem przed-d-czkole". Niniejszym ogłaszam, autor tego artykuliku jest od dziś nowym mistrzem. To tak jeśli chodzi o "najczestrze" w tytule na głównej stronie.

 • gaiadea

  Oceniono 7 razy 5

  _Najczęstsze_ błędy to błędy ortograficzne. Tutaj ten skomplikowany przymiotnik napisano dobrze, ale na stronie głównej bije po oczach.

 • lodomeria

  Oceniono 5 razy 3

  >Oto najczestrze błędy w urządzaniu kuchni.

  Czy my naprawdę stoimy już tylko przed wyborem czerpania informacji od fanatyków albo ćwierćinteligentów?
  A może babol w nagłówku na głównej ma napędzić klikalność? Temat cię nie interesuje, ale wejdziesz zostawić komentarz o ortografii?

 • joe_brody

  Oceniono 1 raz 1

  Drodzy mistrzowie ortografii, poprawiliście już swoje samopoczucie, wytykając błędy w cudzym tekście? To może by tak teraz parę uwag merytorycznych, jeśli Wasze wąsko wyspecjalizowane umysły się na takowe zdobędą... Ja, na przykład, mam zastrzeżenia co do ostatniego punktu - na wierzch najwyższych szafek zawsze można postawić zbiorcze pojemniki-organizery, i w nich przechowywać rzadko używane przedmioty. Taki pojemnik łatwiej zdjąć i przekopać w poszukiwaniu - powiedzmy - form do ciasta używanych tylko na Wielkanoc, niż wspinać się na drabinki czy taborety i przetrząsać nadstawki. Poza tym jeśli zabudujemy tę przestrzeń kolejnym ciągiem szafek, to ryzykujemy, że jakiś nowy sprzęt, choćby dostany w prezencie robot kuchenny czy termomix, się do takiej szafki nie zmieści i będziemy mieli ból głowy z miejscem jego przechowywania...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX