Recepta na modną kuchnię

red.
11.05.2012 14:00
A A A
Kuchnia METOD z czerwonymi drzwiami i frontami szuflad RINGHULT z połyskiem oraz białymi drzwiami HERRESTAD.

Kuchnia METOD z czerwonymi drzwiami i frontami szuflad RINGHULT z połyskiem oraz białymi drzwiami HERRESTAD. (fot. mat. prasowe IKEA)

Kuchnia ma być przede wszystkim funkcjonalna. Prosta i łatwa w obsłudze. Jak sprawić aby była jednocześnie trendy? Oto nasza recepta. Liczą się detale. Składniki na modną kuchnię są proste, stylowe i dobrej jakości!
Zobacz zdjęcia (10)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • pawel.lewski

  Oceniono 6 razy 6

  Przede wszystkim trzeba w kuchni sprzątać, chlew nigdy nie będzie modny.

 • edik.921

  0

  połączenie cegły bieli i drewna zawsze się sprawdza, nadaje ciepła i poczucia większej przestrzeni. A jesli chodzi o działania w tak świetnej kuchni to polecam noże fiskars, szczerze poszukiwałam dobrego sprzętu, próbowałam wiele marek ale fiskar to fiskars, są także do zdobycia here: www.facebook.com/DeveleyPolska/app_208195102528120

 • Marta Tatarska

  0

  Czy ktoś wie może jakiej firmy są meble na dolnym zdjęciu w "A może na biało?" . Te w stylu retro. Są fantastyczne, ale nie ma żadnego opisu..

 • malczik63

  0

  ale super są te wnętrza. Jak też tak chcę!!! :-) właśnie jestem w trakcie remontu kuchni, maluję śnieżką satynową, mam nadzieję, że uda mi się zgrać wszystko, aby bardzo przytulnie i rodzinnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX