Nowoczesne i kolorowe przedszkole w Kościerzynie. Robi wrażenie!

30.09.2014 10:35
A A A
Przedszkole Językowe i Żłobek Kids Planet w Kościerzynie

Przedszkole Językowe i Żłobek Kids Planet w Kościerzynie (Fot. Pracownia CGL)

Przedszkole Językowe i Żłobek Kids Planet w Kościerzynie to miejsce inne niż wszystkie. Nie ma tu przypadkowo dobranych dekoracji, a ze ścian nie spoglądają na najmłodszych bohaterowie popularnych bajek. Jest nowocześnie, kolorowo i inspirująco!
Zobacz zdjęcia (9)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • maritu

  Oceniono 50 razy 18

  niestety widać, że ludzie, którzy projektowali to przedszkole sami nie mają dzieci... czasem ta pszczółka lub biedronka (ewentualnie miś) potrafią odwrócić uwagę malucha od faktu, ze mama zaraz idzie do pracy a ono zostaje tu samo... a tutaj...: patrz kochanie jakie ładne...? literki???

 • lenka2008

  Oceniono 24 razy 16

  Wcale mi się nie podoba. Bardziej przypomina klub fitness - szatnie, hole. A sale przedszkolne zimne i nieprzyjazne. I to ma być najpiękniejsze przedszkole w Polsce? To już nie pokazujcie tych ,,brzydszych".

 • 83kuba

  Oceniono 15 razy 11

  Nie jestem przekonany - dla mnie jest za zimne. Córka wchodząc do przedszkola opowiada - to lalka, to kredka, to miś....

 • koyaanis.qatsi

  Oceniono 6 razy 6

  Poza łazienkami, pierwsze skojarzenie to szpital.

  Te wnętrza są estetyczne. Na pewno nie są wizualnie przyjazne dla dzieci.

 • Oceniono 1 raz -1

  Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami. Projektantom gratuluję nowego spojrzenia na dzieciństwo oraz estetyki, która jest wesoła, kolorowa, zachęcająca do działań, ale nie przeładowana. To powiew nowoczesności i wiedzy na temat potrzeb emocjonalnych i poznawczych dziecka. Niestety, wszędobylski kicz, księżniczki, biedroneczki, przeładowanie barw, kształtów, bibelotów powoduje rozkojarzenie, trudności z koncentracją, nadreaktywność. Współczesne przedszkola to inkubatory zaburzeń typu ADHD. Drodzy rodzice, zastanówcie się jak czulibyście się po całym dniu spędzonym wśród krzykliwych róży, czerwieni, pomieszanych z żółcieniami, do tego dywan w uliczki i wycięte przez panie naklejone w okna wielokolorowe wycinanki... Gwarantuję, głowa boli! Dziecko w okresie przedszkolnym kształtuje własne poczucie estetyki, uczy się dobierania kolorów, struktur. Nie ma co się dziwić, ze po takim negatywnym bodźcowaniu, jako dorosły człowiek będzie wyglądał jak choinka pełna świecidełek. Mniej zawsze oznacza lepiej i to w każdej dziedzinie artystycznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX