Wrocławskie lofty w berlińskim klimacie

01.07.2015 09:45
Loft Aleksandry i Jacka

Loft Aleksandry i Jacka Fot. mat. prasowe Nowej Papierni

Meble Oskara Zięty, półki lewitujące nad sofą, a może huśtawka zamontowana pod sufitem? Minimalnie, folklorystycznie, kontrastująco? Tak oryginalnie urządzają się mieszkańcy loftów na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Ich wysokie, ceglane lofty kojarzą się z industrialnymi mieszkaniami w Berlinie czy Nowym Jorku.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (3)
Wrocławskie lofty w berlińskim klimacie
Zaloguj się
 • szampanna

  Oceniono 19 razy 17

  No szał po prostu. Jedno mieszkanie w całej galerii wygląda na względnie wykończone, a cała reszta albo w połowie pusta, albo dramat (albo jedno i drugie). Zielony tynk domowej roboty - porażka, oszpecił fajną łazienkę, dziewczynka podlewająca drzewko w oryginale świetna, tu - wyjęta z kontekstu, więc bez sensu (w dodatku lewituje), a huśtawka idealna do bujania, rzeczywiście - 5cm od kaloryfera. Pewnie specjalny model, co się buja tylko w przód ;)
  Cała galeria i artykuł do kitu - wyraźna, ale nieudolna promocja Nowej Papierni z tego wyziera.

 • 0

  Te wnętrza troszkę kują w oczy - szczególnie łazienka... Bardziej chyba to jest artykuł promocyjny, niż promujący dobry design?

 • 0

  Ta Dziewczynka z muralu w Białymstoku, to w rzeczywistosci podlewa drzewo: namalowana jest na ścianie budynku, a przed budynkiem stoi drzewo i ona konewka je podlewa - widać to z perspektywy. Więc to co jest w tym mieszkaniu na ścianie to jest wykorzystanie motywu z muralu, który koresponduje z jego otoczeniem - tu wykorzystano ten motyw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX