Słynąca z pościeli marka HUG The Stuff rozszerza ofertę o plakaty

Plakat Kraina Jezior, cena od 39 zł

Plakat Kraina Jezior, cena od 39 zł (mat. prasowe)

Oryginalne pościele od polskiej marki HUG The Stuff zdobyły dużą popularność. Teraz firma rozszerza swoją ofertę o kolejne produkty. Premierowa kolekcja plakatów właśnie ujrzała światło dzienne.

HUG The Stuff to polska marka, która zasłynęła z pięknych i wysokiej jakości kompletów pościeli. Więcej o pościelach pisaliśmy w artykule: Polski projekt: Oryginalna pościel od HUG The Stuff. Firma wyspecjalizowała się w tekstyliach, teraz jednak rozszerza swój asortyment o plakaty.

Bardzo chcieliśmy poszerzyć ofertę naszego sklepu, tak, aby było to spójne z naszą marką i pościelami, które tworzymy już od dłuższego czasu. We wszystkie projekty plakatów włożyliśmy dużo serca i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie

- mówią projektanci z HUG The Stuff.

Premierowa kolekcja plakatów jest minimalistyczna, subtelna i pełna artyzmu. Większość prac koncentruje się na detalach, jak żyłki na liściach czy krople deszczu na szybie. Pojawia się też wiele motywów abstrakcyjnych, powstałych z powiększonego pociągnięcia pędzla czy efektu rozlanej farby. Kolorystyka jest zawężona do rozmytych czerń, szarości, zieleni i błękitów. Inne barwy pojawiają się w śladowych ilościach. Wszystkie kreacje mają w sobie coś poetyckiego, a jednocześnie dobrze się wpisują w dotychczasową stylistykę marki HUG The Stuff.

Więcej informacji o plakatach, a także pościelach i poduszkach HUG The Stuff można znaleźć na stronie www.hugthestuff.com

ZOBACZ PLAKATY HUG THE STUFF >>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Talerzyki na przystawki, KABO&PYDO Design: Polskie marki, które warto obserwować
  • plakaty Pawła Jońcy 25 modnych plakatów do Twojego wnętrza
  • Plakaty we wnętrzu Plakaty we wnętrzu - nowoczesny sposób na stylową aranżację
Skomentuj:
Słynąca z pościeli marka HUG The Stuff rozszerza ofertę o plakaty
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX