Zestaw do golenia - nowość z Ćmielowa dla prawdziwych gentlemanów

Zestaw do golenia od AS Ćmielów

Zestaw do golenia od AS Ćmielów (fot. AS Ćmielów)

Fabryka Porcelany AS Ćmielów wprowadziła na rynek elegancki zestaw do golenia. Spodoba się wszystkim miłośnikom dobrego designu.

Fabryka Porcelany AS Ćmielów słynie z pięknych przedmiotów wykonywanych z najwyższej jakości porcelany. Marka istnieje od ponad dwustu lat i wciąż się rozwija, łącząc nowoczesne formy z tradycyjną, ręczną produkcją. Najnowszym projektem Ćmielowa jest elegancki zestaw do golenia, dedykowany "prawdziwym gentlemanom".

Designerski zestaw składa się z pędzla do golenia i kubka. Oba elementy są wykonywane z porcelany i ręcznie dekorowane platyną. Włosie w pędzlu pochodzi z sierści borsuka, co gwarantuje, że produkt będzie służył przez wiele lat. Cena kompletu wynosi 700 zł.

Zestaw do golenia, dzięki stylowemu wykończeniu, idealnie nada się na prezent dla mężczyzny. Fabryka oferuje możliwość spersonalizowania produktu - umieszczenia na nim imienia, monogramu, krótkiego zdania, a nawet grafiki. Komplet jest pakowany w dedykowane pudełko wraz z certyfikatem autentyczności.

Marka ma wkrótce wprowadzić na rynek również zestawy dla kobiet - z porcelanowym puzderkiem na puder i pędzlem.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • W Ćmielowie naczynia produkuje się od 225 lat - ale historia to nie jedyna mocna strona marki. W ostatnich latach otwarto Ćmielów Design Studio, które łączy tradycję z nowoczesnym designem. Ćmielów: porcelana dobrze znana
  • Kolekcja Home&Spa by Maciej Zień Wiemy już, jak wygląda kolekcja Macieja Zienia dla Biedronki. Ceny - do 100 zł
  • Krata na ścianie Krata na jesień: dekoracje i wyposażenie wnętrz z motywem kraty
Skomentuj:
Zestaw do golenia - nowość z Ćmielowa dla prawdziwych gentlemanów
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX