Zaprojektowali minikamper w stylu retro. Jego modułowe wnętrze zastąpi mieszkanie

To w zasadzie przyczepa kempingowa w wersji mini, ale nazwano go Happier Camper, czyli szczęśliwszy kamper. Jego modułowe wnętrze zaaranżowano w stylu IKEA - wszystko ma co najmniej kilka funkcji.

W tej przyczepie kempingowej można przenocować pięć osób, ugotować kilkudaniowy posiłek, wziąć prysznic, a to wszystko w stylowej oprawie w duchu lat 60. Happier Camper to minikamper w wersji retro z modułowym wnętrzem w stylu IKEA. Z pewnością zauroczy on nie tylko fanów kempingów.

Z zewnątrz wygląda jak minibus Volkswagena z lat 60., w środku natomiast bardziej przypomina modułowe mieszkanie z katalogu IKEA. Wnętrze można łatwo zaadoptować do niemal każdej funkcji. Może służyć jako sypialnia, kuchnia, jadalnia, czy przyczepa do przewożenia większych obiektów, jak motocykl. Niemal wszystko, co znajduje się we wnętrzu, można złożyć i rozłożyć. Wielofunkcyjne rozwiązania były koniecznością - kompaktowa przyczepa ma tylko cztery metry długości i nieco ponad dwa metry szerokości. Z tyłu ma podnoszone do góry szerokie drzwi, została też wyposażona w drzwi boczne. Kamper ma trzy panoramiczne okna, dzięki którym wnętrze jest jasne, pełne naturalnego światła. Dodatkowo został wyposażony w panel słoneczny o mocy 100 W, system nagłośnieniowy, gniazda USB i AC, stację dokującą do iPoda, podgrzewany prysznic oraz zintegrowane markizy sterowanie elektrycznie.

Kamper został wykonany z włókna szklanego i jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń kolorystycznych. Waży jedynie 500 kg, dzięki czemu można go podpiąć do niemal każdego pojazdu z napędem na cztery koła i przemieszczać się w każdym niemal terenie. Czy można chcieć czegoś więcej?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

17 sposobów na zerwanie z tradycją. Nie każdy chciałby mieć te rzeczy w domu

Więcej o:
Komentarze (28)
Zaprojektowali minikamper w stylu retro. Jego modułowe wnętrze zastąpi mieszkanie
Zaloguj się
 • st.bareja

  Oceniono 68 razy 66

  Ale to nie jest kamper . Zdjecia przedstawiają przyczepę kampingowa . Kamper to samochód kampingowy . Samochód - nie przyczepa .

 • grot191

  Oceniono 24 razy 24

  Slajd nr 14 - wyglada, ze babka jest lekko wkurzona i ma już dość wakacji w tej klitce.

 • pamejudd

  Oceniono 26 razy 24

  To nie jest kamper, tylko przyczepa kempingowa.

  Poza tym, piszecie:
  "Waży jedynie 500 kg dzięki czemu można go podpiąć do niemal każdego pojazdu z napędem na cztery koła i wjechać na niemal każdy teren. "

  Skąd wiecie? Czy zawieszenie pozwala na podniesienie sprężyn? Czy rama jest na tyle wytrzymała, żeby całość nie rozwaliła się na pierwszym dołku?

 • fagay

  Oceniono 18 razy 14

  Skoro używacie języka polskiego i piszecie o kamperze w stylu retro to czemu nie piszecei że zaprojektowano a nie że zadezajnowano ?

 • krzepki.harry

  Oceniono 10 razy 10

  "Z tyłku ma podnoszone do góry szerokie drzwi, została też wyposażona w drzwi boczne."
  Mówi się z "z tyłka" a nie "z tyłku". Inna sprawa, że tak czy owak nie wiadomo o co chodzi :)

 • mrarm

  Oceniono 13 razy 9

  Dostałem raka po 3 zdaniach.

 • mamagda3

  Oceniono 8 razy 8

  "W tej przyczepie kempingowej można przenocować pięć osób, ugotować kilkudaniowy posiłek, wziąć prysznic i znacznie więcej". Bardzo proszę o rozwinięcie "znacznie więcej", bo to intrygujące. Swoją drogą szkoda wielka, że nikt już nie wymaga od piszących za kasę żadnej staranności ani rzetelności. Tylu ludzi kończy studia, naprawdę nie ma wśród nich nikogo z polotem?

 • kroliklesny

  Oceniono 8 razy 8

  A dlaczego mam te przyczepke "podpinac" do auta z napedem na 4 kola? BZDURA! Albo autorowi sie cos pokicialo, albo jak zwykle spieprzyl cos w tlumaczeniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX