IKEA w Blue City w Warszawie - otwarcie pod koniec października 2018 r.

Otwarcie nowego sklepu IKEA to ważne wydarzenie dla mieszkańców miasta, w którym ma ono miejsce. W Warszawie pod koniec października br. pojawi się już trzeci przybytek tego typu, co nie zmienia faktu, że mieszkańcy stolicy, a w szczególności Ochoty, gdzie znajduje się Centrum Handlowe Blue City, czekają na ten moment z niecierpliwością. Jak będzie wyglądał nowy sklep IKEA w Warszawie?

IKEA w Blue City - strefa inspiracji

Na początek warto zauważyć, że nowy sklep IKEA, który będzie miał swoją siedzibę w Centrum Handlowym Blue City, będzie się różnił wielkością od dwóch pozostałych stołecznych punktów sprzedaży tej znanej marki (w Jankach i na Targówku). Nowa lokalizacja to również nowy, mniejszy format sklepu. Mniejszy nie znaczy gorszy - IKEA przygotowała dla swoich klientów nowoczesne wnętrza pełne inspirujących rozwiązań, które pomogą w zaaranżowaniu pięknych i funkcjonalnych mieszkań.

Strefa inspiracji w IKEA w Blue CityStrefa inspiracji w IKEA w Blue City mat. prasowe

Strefa doradztwa i planowania w IKEA w Blue City

Przychodząc do nowego sklepu IKEA nie musimy wiedzieć, jak chcemy urządzić nasze mieszkanie, jakie meble chcemy kupić do kuchni, jakie kolory będą idealne do sypialni. W każdej z nurtujących kwestii pomogą doradcy, których znajdziemy w specjalnej strefie. Podpowiedzą, czym kierować się przy wyborze, jakie meble i dodatki będą odpowiednie do danej aranżacji, jak łączyć ze sobą kolory oraz w jaki sposób urządzić wnętrze przestronne, a jak niewielkie.

Bistro i Café w IKEA w Blue City

Zakupy w centrum handlowym to zwykle kilkugodzinna wyprawa, której nie wyobrażamy już sobie bez przerwy na posiłek. Czy w nowym sklepie IKEA będziemy mieli taką możliwość? Tak! Strefa Bistro i Café będzie czekała na wszystkich, którym doskwiera głód i pragnienie - lub ochota na coś słodkiego. Menu będzie różnorodne i w dużej mierze oparte na sezonowych produktach - w szerokiej ofercie znajdą coś dla siebie wielbiciele dań mięsnych, makaronów, pysznych słodkości oraz wegetarianie (dostępne będą również wege hot-dogi) i kawosze.

IKEA w Blue City na dwóch poziomach

Nowy sklep IKEA został zlokalizowany na dwóch poziomach, a przestrzeń wystawowa podzielona na działy tematyczne pokazane na rysunkach poniżej.

2 poziomy sklepu IKEA w Blue City - podział funkcjonalny2 poziomy sklepu IKEA w Blue City - podział funkcjonalny mat. prasowe

ADRES: C.H. Blue City, Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa

GODZINY OTWARCIA: Poniedziałek – sobota 10:00 - 22:00
                                       Niedziela handlowa 10:00 - 20:00

Jak to jest zrobione? Narzuta INDIRA z IKEA

Więcej o:
Skomentuj:
IKEA w Blue City w Warszawie - otwarcie pod koniec października 2018 r.
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX