Atelier Mesmetric w nowej odsłonie

Nowe wnętrza Atelier Mesmetric

Nowe wnętrza Atelier Mesmetric (Fot. mat. prasowe Atelier Mesmetric)

Showroom Atelier Mesmetric otwiera kolejny rozdział w swojej historii Na dwukrotnie powiększonej, blisko 600-metrowej przestrzeni prezentuje całkowicie nową ekspozycję. Zaglądamy do środka!

Atelier Mesmetric to miejsce do którego uwielbiamy zaglądać co najmniej z kilku powodów. Po pierwsze - miejsce. Porośnięty bluszczem, ceglany budynek warszawskiej Starej Fabryki Koronek (ul. Burakowska 10) ma niesamowity, "artystyczny" klimat. Po drugie - znakomite wzornictwo. Showroom założony blisko 10 lat temu, pełen jest znakomicie dobranych mebli i dodatków. Jest tu elegancko, ale nie onieśmielająco. Właścicielki - Helena Raczyńska-Pachut i Wioletta Lenczowska dbają o każdy szczegół. Wreszcie po trzecie - wiedza. Atelier Mesmetric to miejsce, w którym możemy poznać historię każdego przedmiotu, dowiedzieć się o nim jak najwięcej. 

Niedawno Atelier Mesmetric przeszło sporą metamorfozę. Na dwukrotnie powiększonej, blisko 600-metrowej  przestrzeni prezentuje całkowicie nową ekspozycję. Znajdą się na niej między innymi ikony i nowości kultowej włoskiej marki B&B Italia, którą od niedawna reprezentuje Atelier. 

Ciekawość i fascynacja siłą sprawczą designu, tego, jak oddziałuje na nasze życie, zawiodły nas ku najlepszym światowym markom, ponieważ to tu, nigdzie indziej, spotykają się talenty z biznesem skłonnym inwestować w nowatorskie wizje

– mówi Helena Raczyńska-Pachut, współwłaścicielka Atelier. 

Od początku właścicielki postawiły na edukację – uruchomiły witrynę internetową z bogatymi opisami (dziś przeszło 10 tysięcy) produktów, staczając walkę o transparentność cenową, czy zabierając głos w zakresie nieetyczności podróbek.

Mesmetric jako pierwszy promował wzornictwo skandynawskie na polskim rynku. Z czasem, po burzliwym okresie dojrzewania, jego profil ewoluował, a portfolio ograniczyło do precyzyjnie dobieranych marek, będących synonimem luksusu, progresywności, jakości, osadzonych na silnych fundamentach tradycji.

Dziś styl Mesmetric definiują: ponadczasowa elegancja (B&B Italy, Poliform), design z pasją (Vitra), najlepsze rzemiosło (Giorgetti) połączone z nutką mody (Gubi) czy ekstrawagancji (Moooi) oraz selekcja unikalnego oświetlenia (KAIA, Rakumba, Astep, CTO Lighting).

Będąc partnerem najlepszych, mamy okazję być blisko zmian, powstawania nowych filozofii piękna czy wręcz lifestylu. Marką, która jest najnowszą i najdłużej wyczekaną w naszym portfolio, spełnieniem naszego ogromnego zawodowego marzenia jest B&B Italy, które już oficjalnie możemy reprezentować na polskim rynku

– dodaje Wioletta Lenczowska.

Na powiększonej, pozwalającej odbyć niesamowitą podróż w czasie i przestrzeni ekspozycji Mesmetric znajdziemy również starannie wyselekcjonowaną sztukę współczesną. Dopełnia ona nową misję Mesmetric i pokazuje, że o wnętrzach myśli się tu wielowymiarowo, a luksus traktuje nie tylko jako kolekcjonowanie pięknych przedmiotów, ale także doświadczeń i emocji. 

ZOBACZCIE NOWE WNĘTRZA ATELIER MESMETRIC>>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Wnętrza PURO Hotel Warszawa PURO Hotel Warszawa - wnętrza pełne sztuki i stołecznych smaczków
  • Aranżacja restauracji sushi Łuski i Ości na warszawskim Żoliborzu Łuski i Ości - restauracja sushi na Żoliborzu
  • Wnętrza zamku Saareck Zamek Saareck - luksusowy pensjonat należący do marki Villeroy&Boch
Skomentuj:
Atelier Mesmetric w nowej odsłonie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX