Mieszkanie w Gdyni dla czteroosobowej rodziny - wakacyjny klimat, komfort i wnętrzarskie trendy na 48 m kw.

Położone w Nowym Orłowie w Gdyni mieszkanie tchnie nadmorskim klimatem. Jest jasne, lekkie, orzeźwiające. I mimo, że to wakacyjne lokum czteroosobowej rodziny, urządzono je tak, by można było tu zamieszkać na stałe.

Mieszkanie znajduje się nieopodal rezerwatu przyrody i orłowskiego molo. Morską bryzę czuć w powietrzu i w wystroju mieszkania. Biało-szarą tonację przełamują błękity. Zestawienie kolorystyczne, które zaproponowała Magdalena Adamus z biura projektowego LOFT, przypadło do gustu właścicielom ze względu na przyjemny efekt połączenia go z odcieniem naturalnego dębu.

Mimo skromnej powierzchni mieszkanie jest funkcjonalne i sprawia wrażenie bardziej przestronnego, niż jest w rzeczywistości. Podczas remontu zmieniono rozkład pomieszczeń, dzięki czemu obecna geometria układu jest klarowna, z miejscem na poszczególne funkcje. Pokój dzienny połączono z kuchnią, wydzielając w nim aneks jadalny oraz kącik z rozkładaną sofą, który pełni funkcję sypialni rodziców. W drugiej części mieszkania znajduje się pokój dziewczynek oraz łazienka. Mebli wolno stojących jest niewiele, dzięki czemu nic niepotrzebnie nie zastawia przestrzeni.

Jak mieszka znana blogerka kulinarna?

Więcej o:
Komentarze (3)
Mieszkanie w Gdyni dla czteroosobowej rodziny - wakacyjny klimat, komfort i wnętrzarskie trendy na 48 m kw.
Zaloguj się
 • animus88

  Oceniono 3 razy 1

  Hahaha 12 m2 na głowę, to niewiele więcej, niż minimalny limit powierzchni celi przypadającej na jednego więźnia w niektórych państwach UE. Na 48 m2 może wygodnie mieszkać jedna, góra dwie osoby, a nie 4. No chyba że ktoś lubi warunki, jak w cygańskim taborze.

 • markradwanski21

  0

  no, nie wiem...

 • allegropajew

  0

  Żeby choć TRZY pokoje były, to jeszcze jako tako. Źle się śpi w kuchni....

  Gościula

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX