Pastelowe mieszkanie w Szczecinie

Aranżacja mieszkania w popularnej dzielnicy Szczecina Warszawie rozpoczęła się dość nietypowo. Punktem wyjścia do urządzenia 82 metrów była wanna wolnostojąca. To ją właściciele kupili jako pierwszą z listy niezbędnego wyposażenia.

Zagospodarowanie łazienki w 82-metrowym mieszkaniu w Szczecinie okazało się dla właścicieli trudniejsze niż myśleli. Po pomoc zgłosili się do projektanta Marcina Wyszomirskiego. Pomysł na to wnętrze tak im się spodobał, że zdecydowali się dodatkowo na projekt sypialni oraz pokoju wypoczynkowego.

Mieszkanie było w stanie deweloperskim i wymagało aranżacji od podstaw. Architekt po konsultacji z gospodarzami doradził kolorystykę ścian, podłóg i stolarki drzwiowej, glazury i armatury, mebli, zasłon, a także dodatki i elementy dekoracyjne. Prace trwały 5 miesięcy. W efekcie współpracy z projektantem powstała prosta i nowoczesna łazienka, kolorowy salon z kuchnią oraz sprzyjająca wypoczynkowi sypialnia. O ostatecznym wyrazie wnętrza przesądzają pastelowe akcenty, które są w salonie i części kuchennej. Powodują, że mieszkanie jest wyraziste i energetyzujące.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Więcej o:
Komentarze (2)
Pastelowe mieszkanie w Szczecinie
Zaloguj się
  • klassa

    Oceniono 5 razy 1

    Brak śladów życia w tej salono-kuchni i salono-łazience. Czy te panie w ogóle tu bywają?

  • basiacan

    Oceniono 7 razy 1

    Fajne mieszkanie... Byloby jeszcze fajniejsze z innymi krzeslami. Te "wskakuja" w oczy, "bija" po oczach kolorem i wygladaja jak nie nalezace do tego wnetrza...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX