;

Pastelowe mieszkanie w Szczecinie

Pastelowe mieszkanie w Szczecinie

Pastelowe mieszkanie w Szczecinie (Fot. Marcin Wyszomirski/ www.marcinwyszomirski.com)

Aranżacja mieszkania w popularnej dzielnicy Szczecina Warszawie rozpoczęła się dość nietypowo. Punktem wyjścia do urządzenia 82 metrów była wanna wolnostojąca. To ją właściciele kupili jako pierwszą z listy niezbędnego wyposażenia.

Zagospodarowanie łazienki w 82-metrowym mieszkaniu w Szczecinie okazało się dla właścicieli trudniejsze niż myśleli. Po pomoc zgłosili się do projektanta Marcina Wyszomirskiego. Pomysł na to wnętrze tak im się spodobał, że zdecydowali się dodatkowo na projekt sypialni oraz pokoju wypoczynkowego.

Mieszkanie było w stanie deweloperskim i wymagało aranżacji od podstaw. Architekt po konsultacji z gospodarzami doradził kolorystykę ścian, podłóg i stolarki drzwiowej, glazury i armatury, mebli, zasłon, a także dodatki i elementy dekoracyjne. Prace trwały 5 miesięcy. W efekcie współpracy z projektantem powstała prosta i nowoczesna łazienka, kolorowy salon z kuchnią oraz sprzyjająca wypoczynkowi sypialnia. O ostatecznym wyrazie wnętrza przesądzają pastelowe akcenty, które są w salonie i części kuchennej. Powodują, że mieszkanie jest wyraziste i energetyzujące.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
 • Dywan Bandas Single Dywany jak dzieła sztuki
 • Wielkanocna kolekcja Smukke Wielkanocna kolekcja Smukke w Biedronce zachwyca [CENY]
 • Wnętrza hotelu ibis Styles Warszawa City Nowy hotel ibis Styles Warszawa City
Komentarze (2)
Pastelowe mieszkanie w Szczecinie
Zaloguj się
 • basiacan

  Oceniono 6 razy 2

  Fajne mieszkanie... Byloby jeszcze fajniejsze z innymi krzeslami. Te "wskakuja" w oczy, "bija" po oczach kolorem i wygladaja jak nie nalezace do tego wnetrza...

 • klassa

  Oceniono 5 razy 1

  Brak śladów życia w tej salono-kuchni i salono-łazience. Czy te panie w ogóle tu bywają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX