Oczyszczacz powietrza w walce z alergią

Alergia uznana została za chorobę cywilizacyjną XXI w. Każdego roku zapada na nią coraz większa liczba osób. Najczęstszymi objawami alergii jest ogólne osłabienie, zmęczenie, ale też ciągły katar, kaszel czy kichanie. Można sobie jednak z nimi doskonale poradzić poprzez wybranie odpowiedniego oczyszczacza powietrza, który wyłapuje prawie 100% pyłków, roztoczy, pleśni czy zanieczyszczeń oraz innych czynników powodujących alergię.

Czym jest alergia?

Pod pojęciem alergii należy rozumieć przesadną reakcję obronną układu immunologicznego na czynniki ogólnie nieszkodliwe. Jeszcze w początkach ubiegłego wieku alergia była niezwykle rzadką dolegliwością. Ilość osób borykająca się z problemem alergii niestety rośnie w zatrważającym tempie. Czynnikami zwiększającymi ryzyko wystąpienia alergii mogą być czynniki środowiskowe a więc wszelkie zanieczyszczenia środowiska i obecność alergenów w otoczeniu. Drugim czynnikiem może być natomiast czynnik genetyczny tj. występowanie alergii w rodzinie. Niestety, wiele osób borykających się z alergia nie ma właściwego rozpoznania choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ>>

Więcej o:
Komentarze (2)
Oczyszczacz powietrza w walce z alergią
Zaloguj się
  • astasma

    Oceniono 1 raz 1

    Alergia to maskara przy małym dziecku. My to się zabezpieczamy na każdy możliwy sposób. Oczyszczacz, aplikacja Apsik żeby na bierząco monitorować stężenie pyłów, inhalacje i w tym roku wydaje mi się że jest lepiej.

  • dejwid2019

    0

    od roku mam oczyszczacz warmteca htt ps://wentsystem. com/product-pol-7143-Oczyszczacz-powietrza-Warmtec-AP200W.html do mojego mieszkania jest dopasowany jak trzeba mam 50 m2 - jak wyjmuje filtr to widze ile syfu mialem w powietrzu... ech czasem moze dobrze nie wiedziec takich rzeczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX